דלג אל התוכן

מה זה בכלל VR  ואיך זה קשור לעיצוב?

עולם המציאות המדומה Virtual Reality הוא מדיום הצובר תאוצה רבה בימים אלו. ההבדל בין סביבה וירטואלית בינונית לסביבה וירטואלית המצליחה להשאיר חותם על המשתמש תלוי, ממש כמו במציאות, באיכות העיצוב של אותה סביבה. בזמן ש Google, Facebook, Microsoft ורבות מחברות הענק האחרות משקיעות תקציבי ענק ופותחות את התחרות בתחום, עולה המודעות לעיצוב ומתפתחת דרישה לעיצוב חוויות וירטואליות.

במקביל לדרישה הגוברת למפתחים בתחום, מתפתח גם צורך ממשי במעצבים ואנשי קריאייטיב שיוכלו למקסם את חווית המשתמש. על מנת להוציא מעצבים בעלי כישורים מתאימים לתחום, אנו משיקים לראשונה בישראל קורס עיצוב חוויות וירטואליות VR. תכנית הלימוד בקורס מבוססת על עבודת צוות ייחודית בין מעצבים ואנשי קריאייטיב בעלי ניסיון, במטרה לייצר חוויות וירטואליות יוצאות דופן. פרוייקט הגמר בקורס יכלול עיצוב תוכן VR עבור חברה מסחרית גדולה במשק. הצוותים יצברו ניסיון מעשי והפרויקט המצטיין יהפוך לפרויקט לקוח אמיתי.

למי מיועד הקורס?

למעצבים, מכל תחום, עם זיקה לטכנולוגיה וחדשנות, עם שליטה טובה בתלת מימד ויצירתיות, או לאנשי קריאטיב המחפשים ליצור ולעצב חוויות בעולם חדש של אפשרויות.

הקורס אינו עוסק בפיתוח וגיימינג אלא שם דגש על קריאייטיביות ועיצוב חוויות. להשתלבות בקורס נדרש ידע בתוכנות עיצוב וקיים יתרון משמעותי לבעלי ידע בתוכנות תלת. 

למידע נוסף על בית הספר ללימודי המשך למעצבים- 6BPro

 למה ללמוד בסטודיו 6B?
  • ניסיון- סטודיו 6B הינו בית הספר הפרטי לעיצוב הגדול בארץ. הניסיון שלנו מאפשר לנו לקרוא נכון את מפת השוק ולספק לסטודנטים שלנו את תכנית הלימודים המקצועית והמתקדמת ביותר
  • עדכניות– תכנית הלימודים בסטודיו 6B מתעדכנת כל הזמן בהתאמה ישירה לנעשה בשוק העבודה ולדרישות העולות מהענף
  • הכשרה מעשית– הלימודים מבוססים על תרגילים מעשיים תוך עבודה בקבוצות
  • ללמוד ולחיות– תכנית הלימודים ממוקדת ומותאמת לשילוב בין לימודים לעבודה
  • פרוייקט לקוח אמיתי– הצוות המצטיין של הקורס יזכה לפתח פרוייקט הכולל חוויה תדמיתית עבור לקוח אמיתי
המשך לקרוא

 
רוצים לשמוע עוד?
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
אישור שליחת דואר פרסומי
רוצים לשמוע עוד?
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
אישור שליחת דואר פרסומי