עיצוב מתחיל כאן

לימודי עיצוב מתחילים כאן
בית הספר לעיצוב הטוב ביותר בישראל
 
ערב פתוח 
המכינה לעיצוב ואדריכלות 
יום ה' 20/07/2017
בשעה 19:00

6B Studio | מכינה לעיצוב ואדריכלות

למה ללמוד במכינה של סטודיו 6B

 
* המכינה הטובה בארץ – סטודיו 6B הינו הגוף המוביל, המקיף והמקצועי בארץ להכנת מועמדים המעוניינים ללמוד אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי, עיצוב אופנה, טקסטיל וצורפות, אמנות, צילום ואנימציה, במוסדות המובילים בארץ ובחו"ל.
 
* מספר המתקבלים הגבוה ביותר בארץ – בוגרי מכינה לעיצוב בכל שנה הינם הרוב המכריע מהמתקבלים ללימודי עיצוב ואדריכלות במוסדות המובילים בארץ. הצלחה זו הפכה את המכינה לקורס המבוקש ביותר בארץ בתחום.
 
* תיק עבודות אישי ומקורי – העבודות לתיק העבודות מתגבשות בהנחיות אישיות. המשמעות של זה מכרעת: תיקי העבודות של הסטודנטים אינם פס ייצור מכינתי אלא תוצרים אישיים ומקוריים של כל סטודנט וסטודנט. אנו מודעים לכך שכל אחד עובד בקצב שונה, ולכן ניתן לקבוע הנחיות אישיות עד שתתקבל, בתדירות הנוחה לסטודנט ועד שתיק העבודות מוכן.
 
* עובדים עם מי שמתאים לך – במהלך הלימודים תפגשו מספר מרצים מתחומי העיצוב השונים על מנת להיחשף למגוון דעות ולאחר מכן תוכלו לבחור עם מי להיפגש להנחיות האישיות מבין כל מרצי המכינה.
 
* צוות המרצים – מונה כ-40 מעצבים ואדריכלים בעלי נסיון של שנים בהכנת מועמדים ללימודים. כל מרצה עובר הכשרה מקיפה ומעמיקה לפני תחילת העבודה.
 
* זמינות הסטודיו להכנת שיעורים במקום - אנו מעודדים את הסטודנטים שלנו להגיע ולעבוד במקום – הסטודיו פתוח בין השעות
08:30-21:30. חללי הלימוד הם לופטים מרווחים ומעוצבים המצוידים בחומרים יצירה מגוונים, מדיות רישום וציור, חומרים לבניית מודלים, כני תצוגה, מחשבים, ספרות מקצועית עשירה, ציוד לצילום מקצועי ומרחב אישי לעבודה במקום.
 
* המכינה הגמישה ביותר – הקורסים, ההתמחויות, ההכנות למבחנים וההנחיות האישיות מוצעים בתדירות גבוהה בימים משתנים ובשעות מגוונות. כמו כן, נפתחות מכינה של פעם ופעמיים בשבוע. כך ניתן להתאים את לו"ז המכינה בצורה אידיאלית ללו"ז של כל סטודנט.
 
* הקורס העדכני ביותר – כל שנה אנו מעדכנים את תכנית הלימודים ומעבירים השתלמויות למרצים, על מנת שתכנית הלימודית תמיד תישאר מעודכנת ומותאמת לשלבי הקבלה של השנה החולפת.
 
* ערכת חומרים מלאה – עלות המכינה כוללת ערכת חומרים לכל שיעורי הבית.

 

* אנחנו איתך עד שתתקבל – במידה והיית באחוז הנמוך שלא התקבל – ניתן להמשיך עוד שנה בחינם עד שתתקבל.

 

 

 

חזרה לעמוד קודם
צור קשר
שלח בקשה
צפו בנו ביוטיוב
6B Magazine