עיצוב מתחיל כאן

לימודי עיצוב מתחילים כאן
בית הספר לעיצוב הטוב ביותר בישראל
 
ערב פתוח 
המכינה לעיצוב ואדריכלות 
יום ה' 20/07/2017
בשעה 19:00

סביבת לימודים

מעבר לפעילותנו כמרכז ללימודי עיצוב ובמסלול מכינה ללימודי עיצוב ואדריכלות, אנו פועלים להגברת המודעות לתחום באמצעות תערוכות, קורסים מקצועיים, השתלמויות והכשרות שונות, קורסי העשרה ופעילויות נוספות.
 
ספריה:
הניסיון הרב שנצבר והקשר היומיומי עם הבוגרים עוזר לנו להיות מעודכנים ולהעביר את המידע לסטודנטים. את מרכז המידע משלימה ספריה מקצועית עשירה העומדת לרשות הסטודנטים ומכילה כ-500 כותרים ומגזינים לעיצוב מהארץ ומחו"ל.
 
מחשבים:
בסטודיו 2 מעבדות מחשבים חדישות: מעבדת IMAC ומעבדת PC המצוידות בכל תוכנות היישום בעיצוב. המעבדות פתוחות לשימוש חופשי לסטודנטים הלומדים בסטודיו, ולימודי המחשב משולבים בלימודי עיצוב גרפי, לימודי עיצוב פנים ולימודי עיצוב אופנה.
 
צילום:
בסטודיו קיים ציוד צילום מתקדם וחללי צילום בהם יכולים הסטודנטים להיעזר. 
 
סדנת כלים:
סדנא פתוחה לשימוש הסטודנטים במכינה לעיצוב ובקורס עיצוב פנים, הכוללת כלים שונים המאפשרים קדיחה, ליטוש, חיתוך, תפירה, הברגה, השחזה, שיוף, גילוף, כיפוף והמסה של חומרים שונים וביניהם עץ, מתכות ופלסטיק.
הסטודנטים יכולים לקבל הדרכה וללמוד מיומנויות נוספות בתלת מימד במסגרת הסדנא.
 
תחרות סטודנטים:
עם סיום כל מחזור שנתי, עורך הסטודיו תחרות תיקי עבודות נושאת פרסים בין כל תלמידי המכינה לעיצוב ואדריכלות. תיקי העבודות הנבחרים יוצגו בחלל הסטודיו. התערוכה תפורסם ותהיה פתוחה לקהל הרחב.
 
תערוכות:
לאורך כל השנה חללי הסטודיו משמשים גם אומנים ומעצבים צעירים להצגת תערוכות. כמו כן, לאורך השנה מוצגות עבודות של סטודנטים ובוגרים של המכינה לעיצוב ואדריכלות ושל בית הספר המקצועי. בתחילת כל קיץ מתקיימת תערוכת סוף שנה חגיגית של בוגרי המכינה לעיצוב ואדריכלות בה מוצגים תיקי עבודות נבחרים של סטודנטים מצטיינים.
 
הרצאות אורח:
הסטודיו מארח במהלך השנה מעצבים ואדריכלים בעלי שם המרצים כל אחד בתחומו.
 
סיורים:
במהלך הלימודים מתקיימים סיורים בגלריות ומוזיאונים, במחלקות השונות במוסדות האקדמיים במהלך השנה ובהגשות הסיום. בנוסף הסטודיו מארגן סיורים אדריכליים בלב תל אביב.
 
חזרה לעמוד קודם
צור קשר
שלח בקשה
צפו בנו ביוטיוב
6B Magazine