עברת החלטה אחת ובחרת ללמוד עיצוב גרפי

לא החלטה פשוטה, זה בטוח. אתה כבר יכול לטפוח לעצמך על השכם. עכשיו עומדת בפניך החלטה נוספת, לבחור מוסד לימודים. יכול להיות שאלו הלימודים הראשונים שלך, או שזו הסבת מקצוע. אולי אתה רוצה את זה רק לעצמך, או לקריירת חייך. כך או כך, דרושה החלטה מושכלת והיא לא קלה בכלל. אנחנו כאן כדי לעזור לך עם כמה טיפים שיעזרו לך להחליט.

5 דברים שחייבים לדעת על קריירה בעיצוב גרפי

1.  לימודי תואר או לימודי תעודה, השיקולים לקחת בחשבון

זמן – לימודי תואר לוקחים על פי רוב 4 שנים ולימודי תעודה בין 10 חודשים לשנתיים.

השקעה – לימודי תעודה יאפשרו לכם להשקיע פחות ולהיות מוכנים  מהר יותר לשוק העבודה.

הכנות – ההכנות לקראת לימודי תואר, לרוב בגלל הביקוש הרב וההיצע הנמוך, יהיו גבוהים משמעותית.

היקף החומר – היקף החומר בלימודי תואר רחב יותר, אך בלימודי תעודה יהיו מתומצתים וממוקדים יותר.

שילוב עם עבודה – למי שזקוק לעבוד גם במקביל, יהיה הרבה יותר קל לעשות כן בלימודי תעודה, או לפחות תהיה האפשרות להחזיק היקף משרה יותר גדול.

מוכנות לעבודה – כך או כך לא תבואו מוכנים לגמרי ותצטרכו ללמוד עוד הרבה תוך כדי תנועה. אומנם בלימודי תואר היקף החומר גדול משמעותית אך בלימודי תעודה הלימודים יותר פרקטיים ומכינים לשוק העבודה.

2. תיק עבודות ומציאת עבודה

לא כל מוסד יכין אתכם כראוי לשלב שאחרי לימודי עיצוב גרפי, שיתבסס בעיקר על תיק העבודות שלך. לכן, אחד הבירורים המשמעותיים שתצטרכו לשאול את עצמכם ולברר עם מוסד הלימודים, זה כמה חשוב לכם שהמוסד יעזור לכם עוד בתקופת הלימודים להכין תיק עבודות ראוי ומושקע, שיאפשר צעד קדימה לקריירה מקצועית.

3. המרצים ותכנית הלימודים

מי שקובע את איכות המקום בסופו של דבר הם המרצים עצמם וראשי המגמות, אשר קובעים בעצמם את תכנית הלימודים. לכן חשוב מאוד לברר עם המקום, אם בשאלות ישירות ואם דרך אתר האינטרנט, מי הם המרצים ומה תכנית הלימודים. מעבר לזה, יש עניין של טעם. לא כל מרצה יתאים לכל אחד. לכן, לא יזיק אם תצליחו לחפש באינטרנט חומרים על המרצים ולראות אם הם גם ״הטעם״ שלכם.

4. ימי לימודים וסדר היום

חלקכם תרצו לעבוד במקביל, לחלקכם תהיה אפילו כבר משרה טובה כשתתחילו ללמוד ולא תרצו לפספס אותה, ותרצו שתוכנית הלימודים תוכל להתאים ללו״ז שלכם. לכן מומלץ לבדוק מה סדר היום ומה הגמישות שמוסד הלימודים מציע..

5. המלצות ומידע מקדים

איזה מידע מקדים אפשר לבדוק ושיכול לעזור לכם לבקש מחבר, לבדוק באינטרנט, או לשאול יועץ לימודים. מעבר לדברים הרשמיים שיספרו לכם במוסד עצמו, אפשר ומומלץ להתרשם מסטודנטיםשלמדו שם.מומלץ לברר על איכות המרצים,כמה המוסד מאפשר ונותן מקום ליצירתיות, כמה השראה המקום נותן ואיך אווירת הלימודים. אם היקף החומר חשוב לכם, אז לשאול על זה. אפשר גם להתעניין בכמות הפרויקטים שהמקום מציע, ואם יש להם פרויקט מול לקוח אמיתי שמאוד מקדם את היכולת להתכונן לעבודה במציאות.

כל הסיבות ללמוד עיצוב גרפי בסטודיו 6B

סטודיו 6B הוקם בשנת 2000 בידי האדריכלים ומעצבים אמיר נבון ומיקי בן גן כבי״ס לעיצוב ומרכז שמקדם עיצוב בישראל. לסטודיו יש שתי שלוחות ויותר מ-100 מורים וחברי צוות ביחד עם המנכ״ל דניאל ספיר. השלוחה המרכזית ממוקמת בבניין שימור ארכיטקטוני מהמאה ה-20 במרכז תל אביב ומשם יוצרת אווירת לימוד ייחודית. השלוחה השנייה נמצאת בחיפה.

לתיאום שיחה עם יועץ לימודים

להתאמה מירבית של מסלול לימודים עבורך, מומלץ לשוחח עם יועץ

    אישור קבלת מידע פרסומי