דלג אל התוכן

בכל שנה הבוגרים של המכינה לעיצוב ואדריכלות של סטודיו 6B הם הרוב מקרב המתקבלים למוסדות האקדמיים המובילים לעיצוב ואדריכלות. אנחנו מכינים את מספר המתקבלים הגבוה ביותר בארץ.

חשוב להבין: בכל מקצוע שתבחרו, בכל מוסד המעניק תואר ראשון בעיצוב, תתמודדו מול מאות מועמדים כשבסוף התהליך מכל 6 מועמדים יתקבל רק אחד ולפי המספרים, רוב הסיכויים שהוא יהיה בוגר המכינה של סטודיו 6B.

איך אנחנו עושים את זה? על ידי מסלול לימודים עדכני וייחודי לסטודיו 6B ששם דגש על:

  1. ניסיון- אנחנו עושים את זה כבר משנת 2000 ואנחנו גאים בסטודנטים שלנו שמתקבלים מדי שנה לאקדמיות המובילות בארץ ובעולם.
  2. מקצוענות- אנחנו מעדכנים ומשנים את תוכנית הלימוד שלנו כל הזמן בהתאם למבחני הכניסה המשתנים כל הזמן. אנחנו מלווים מספר רב של סטודנטים בקבלה למספר רב של אקדמיות וצוברים כל הזמן עוד ניסיון.
  3. יחס אישי– מסלול הלימודים שלנו משלב ליווי אישי לכל אורך הדרך. שיעורים פרטיים, הנחיות אישיות ומגוון רחב של מורים שתוכלו ליהנות מהניסיון שלהם בתחומים שונים וגם מחוות דעת נוספת על העבודות שלכם- מה שיגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.

תוכנית הלימודים שלנו כוללת:

המכינה לעיצוב מתקיימת בסניפינו בתל אביב ובחיפה והיא מוכרת למענק לחיילים משוחררים.

במכינה לעיצוב אופנה, צורפות וטקסטיל – הסטודנט רוכש כלים להבנת טקסטיל, אביזרי גוף והיכרות עם טכניקות שונות לעבודה עם חומרים שונים בתחום. בנוסף, הסטודנט לומד טכניקות שונות באיור אופנה, והכרה של מעצבים מובילים בתחום .במבחן הקבלה המועמד נדרש להראות רגישות לחומר ולצבע, ביטוי התייחסות לגוף, יכולת חיבור בין מערכות שונות שבאה לידי ביטוי בבניית קולקציה ויכולות איור טכני של בד וחומר.

לגלריית תיקי עבודות מכינה

המשך לקרוא
רוצים לשמוע עוד?
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
אישור קבל מידע פרסומי