דלג אל התוכן

בכל שנה הבוגרים של המכינה לעיצוב ואדריכלות של סטודיו 6B הם הרוב מקרב המתקבלים למוסדות האקדמיים המובילים לעיצוב ואדריכלות. אנחנו מכינים את מספר המתקבלים הגבוה ביותר בארץ.

חשוב להבין: בכל מקצוע שתבחרו, בכל מוסד המעניק תואר ראשון בעיצוב, תתמודדו מול מאות מועמדים כשבסוף התהליך מכל 6 מועמדים יתקבל רק אחד ולפי המספרים, רוב הסיכויים שהוא יהיה בוגר המכינה של סטודיו 6B .

איך אנחנו עושים את זה? על ידי מסלול לימודים עדכני וייחודי לסטודיו 6B  ששם דגש על:

  1. ניסיון- אנחנו עושים את זה כבר משנת 2000 ולכן יש לנו את הידע המצטבר הכי גדול.  גם בראיה לאורך השנים, גם בראיה רחבה של סטודנטים בכל שנה וגם בהיכרות רבת שנים עם המוסדות השונים.
  2. עדכניות- אנחנו מעדכנים ומשנים את תכנית הלימוד שלנו כל הזמן בהתאם למבחני הכניסה והדרישות המשתנים לעיתים קרובות. אנחנו מלווים מספר רב של סטודנטים בקבלה למספר רב של אקדמיות וצוברים כל הזמן עוד ניסיון שעוזר לנו בשיפור מתמיד של תוכנית הלימודים.
  3. יחס אישי– מסלול הלימודים שלנו משלב ליווי אישי לכל אורך הדרך. שיעורים פרטיים, הנחיות אישיות ומגוון רחב של מורים שתוכלו ליהנות מהניסיון שלהם בתחומים שונים וגם מחוות דעת נוספת על העבודות שלכם- מה שיגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.

תכנית הלימודים שלנו כוללת:

  • הכנה אישית אחד על אחד של תיק עבודות
  • שיפור יכולת טכנית-שיעורי המכינה כוללים את כמות שיעורי הרישום הגדולה ביותר בין כל המכינות הקיימות בארץ. השיעורים נערכים במבנה קבוע של מרתון שבועי במגוון תחומים ומעניקים לכם מיומנות ויתרון ממשי להמשך. 
  • שיפור יכולת אישית-הכנה מעשית בכל שלבי תהליך הקבלה: לפסיכוטכני, למבחני הקבלה ולראיונות
  • אבחון התאמה אישי (בהתאם לצורך) לבחירת המקצוע המתאים לך מבין מקצועות העיצוב והאדריכלות
  • מחויבות מלאה אליך-אנחנו אתך עד לקבלה ללימודים. גם אם זה אומר לעשות הכנה נוספת, לא נגבה ממך תשלום נוסף.

המכינה לעיצוב מתקיימת בסניפינו בתל אביב ובחיפה  והיא מוכרת למענק לחיילים משוחררים.

במכינה לתקשורת חזותית ואנימציה-  

הסטודנט רוכש יכולות בפיתוח מחקר צורני, יצירת רישום מעניין, העברת מסר או סיפור ללא מילים, הפיכת תמונה לאיור והבנת משמעותן של אותיות. במבחן הקבלה המעשי המועמד נדרש להראות יכולת שימוש באמצעים גרפיים להעברת מסרים, יכולות מילוליות והתייחסות לשפה וסמל .  המתמחים באנימציה ילמדו מהי הנפשה ,כיצד יוצרים סיפור ויזואלי, אפיון דמויות וראיה קולנועית .במבחן הקבלה ידרשו המועמדים המתמחים באנימציה  להראות יכולות העברת סיפור באמצעים דו-מימדיים .

לגלריית תיקי עבודות מכינה

המשך לקרוא
רוצים לשמוע עוד?
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
אישור קבל מידע פרסומי