אנחנו לא עוסקים בטיולים מאורגנים, אנחנו עוסקים בעיצוב

יש לנו תוכנית בשבילכם שכוללת יעדים שלא כל אחד מגיע אליהם, ונבנתה במיוחד כדי להביא אתכם לארכיטקטורה משובחת, עיצוב עוצר נשימה, אוכל מצוין ואוירה מעוררת השראה, עם קומץ אנשים ייחודי שמבין אתכם באמת. הצטרפו אלינו לסיור מקצועי שיעסוק ויגע בכל תחומי העיצוב. נחווה עיצוב ומקומות מזוויות שונות וחדשות ונפגוש את היוצרים המקומיים המוכרים בעולם.

את הסיורים של דיטור יובילו אדריכלים ומעצבי פנים מובילים המתמחים ביעדי הסיור. בניהם האדריכלית המצליחה אורלי פלדמן-זוכת פרס אות העיצוב, אדריכל רענן שטרן– שעיצב את משרדי איירון סורס ואדריכל אמיר נבון– ממייסדי סטודיו 6B.

צוות DETOUR, ליקט במיוחד עבורכם את המקומות הייחודיים והאטרקטיבים ששוחרי עיצוב אמיתיים ייהנו מהם. אתם מוזמנים לגלות איתנו עולמות חדשים.

תכנית סיורי העיצוב הייחודית של DETOUR כוללת מגוון יעדי עיצוב מובילים בעולם ומאפשרת לכם לחוות את העולם מנקודת מבט של מעצבים.

הצטרפו אלינו לסיור הבא:

26/11 – טוקיו, יפן

כל אחד יכול לנסוע לחו"ל ולראות דברים, אבל בשביל לחוות חוויות של מעצבים צריך לתת למקצוענים בתחום להוביל אתכם בדיוק למקומות הנכונים. בדיוק מתוך ההבנה הזאת הקמנו את סיורי העיצוב של DETOUR.

הסיור כולל פגישה עם האדריכל היפני העכשווי המוערך – קנגו קומה.

הגעה בערב לנמל התעופה Narita אשר בטוקיו

הגעה למלון המעוצב MITSUI GARDEN HOTEL JINGU GAIEN TOKYO PREMIER

בו נשהה חמישה לילות.

בוקר: נבלה את היום בשדירה המרכזית של טוקיו Omotesando ובסביבתה ונראה אדריכלות מרהיבה של מיטב האדריכלים כגון Tadao Ando, Mvrdv, Herzog de meuron, Sanaa, Kengo Kuma .
נטייל בסמטאות נסתרות וניחשף אל עשרות עיצובי פנים של חללים מסחרייםממותגי יוקרה ועד לחנויות קטנות ובועטות.
נזכה לאירוח פרטי מיוחד באחד ממשרדי האדריכלים היפנים החשובים ביותר – משרדו של Kengo Kuma.

אחה"צ: נירגע באחד הפארקים המרכזיים בטוקיו – פארק Yoyogi ובמקדש המפורסם שבתוכו, נבקרברחוב Harajuku הצבעוני הסמוך, שבו התפתחה האופנה הייחודית והפרועה של צעירי יפן העכשווית.

ערב: נבקר ב- Shibuya אחד המרכזים המפורסמים של טוקיו, שם נראה עיצובים של Nendo ואחרים ואתמעבר החציה המיתולוגי של העיר ונחווה את טוקיו השוקקת בלילה.

בוקר: נבקר בשכונה צעירה ותוססת ובה קומפלקסים מרגשים וחד פעמיים בעיצובם של Nendo, Kengo Kuma ואחרים. נהנה מסיור פרטי מטעם משרד האדריכלים המקומי החשוב Klein Dytham בחנות ספרים ענקית ומיוחדת במינה שתוכננה על ידם בשכונה.

אחה"צ: נסייר באי המלאכותי Odaiba ובו מבנים אדריכליים עכשווים ונבקר ב- Mori building digital art museum – teamLab, המוזיאון הדיגיטלי הראשון בעולם – חוויה אור-קולית חד פעמית.

ערב: נפגוש מעצב פנים ישראלי החי בטוקיו, וחוקר את גן הזן היפני במסגרת עבודת הדוקטורט שלו במכון טוקיו לטכנולוגיה. נשמע על המחקר ונלמד על גן הזן הבודהיסטי

בוקר: נסייר ב Ginza, רובע האופנה היוקרתי של טוקיו, ונבקר במבנים של Toyo Ito ,Renzo piano ואחרים. נבקר במבנה קונגרסים מרשים של Rafael Vinoly, ובכלבו שתכנן האדריכל Kengo Kuma
נזכה לסיור פרטי במגדל הקפסולות – מבנה מרתק ומרגש שמיצג זרם יפני מובהק באדריכלות המודרנית.

אחה"צ: נבקר בשכונת Roppongi ובכמה מוזיאונים עכשווים – נראה שיתוף פעולה של Tadao Ando עם מעצב האופנה Issey Miyake, ונחשף לגלריה מעניינת לאדריכלות ומוזיאון בתכנונו של האדריכלKisho Kurokawa

ערב: נגיע ללב הסואן והשוקק של טוקיו – רובע הממשלה והמשרדים Shinjuku, ונטייל ברחובות ענקיים ומוארים שהיוו השראה לבלייד ראנר. נסיים את הערב בברים קטנטנים ומיוחדים הממוקמים בסמטאות צרות וצפופות של טוקיו ההיסטורית.

בוקר: נבקר במקדש היסטורי יפייפה ונטייל בשוק המקומי והצבעוני המקיף אותו.

צהריים: נבקר בפארק סמוך, יפייפה ומרתק ובו מבנים מודרניסטיים של לה קורבוזייה ושל אדריכלים יפניים שהושפעו מעבודותיו ונצלול אל העבר באחד הרובעים העתיקים של טוקיו Yanaka, בסיור נראה מבנים מסורתיים, גלריות ומקדשים.

ערב: נטעם מעולמות התרבות והאופנה באחת השכונות הצעירות והכיפיות ביותר של טוקיו – Shimokitazawa וניפרד מטוקיו בבילוי לילי.

בוקר + צהריים: נצא מטוקיו לביקור במתחם אמנות טבול בטבע, בתכנונו של הצלם Hiroshi Sugimoto. משם נמשיך לעיירה סמוכה וקסומה בשם Hakone. בין הרים, יערות ואגם מרהיבים נהנה מהיציאה אל הטבע בטיול חווייתי ברכבל ותצפית על האגם ועל הר פוג'י.
נציץ על Pola museum – מבנה אדריכלי יפייפה המשלב טיול ביער.

ערב: נלון בבית הארחה יפני מסורתי מפואר ומפנק ונחווה חוויה ייחודית, כולל בית מרחץ מסורתי  –HAKONE KOWAKIEN TENYU

בוקר: נתחיל את היום ב Hakone בביקור באחד המוזיאונים המיוחדים לאמנות בעולם open air museum Hakone

צהריים: נצא ברכבת המהירה Shinkansen ונגיע ל- Kyoto בשעות הצהריים. נבקר במקדש היסטורי וביער במבוקים רחב ידיים ומרשים

ערב: נגיע אל בית המלון הממוקם בלב רובע הגיישות THE CELESTINE KYOTO GION

בוקר: נתחיל את היום במקדש הזהב המרהיב ובגן הזן המפורסם בעולם ונבקר במוזיאון פתוח שתכנן האדריכל Tadao Ando

צהריים +ערב: נעצור להפסקת צהריים בשוק קיוטו השוקק והמהנה ומשם נמשיך לאחר הצהריים במקדש קיומיזוהמפואר והגדול עם תצפית מרהיבה וסיור ברובע הגיישות המפורסם.

בוקר: נצא לדרך לכיוון איי האמנות המרהיבים ב-Naoshima והסביבה, להם נקדיש יומיים שלמים.
ביום הראשון נבקר בשני איים מיוחדים במינם – נגיע במעבורת לאי Inujima ובו נראה עבודות אמנות מרהיבות משולבות במבנים היסטוריים ששומרו על אי הדייגים הקטן, ונבקר במוזיאון חווייתי עוצר נשימה. נמשיך לאי נוסף וייחודי  – האי Teshima. שם נבקר במוזיאון איקוני שהוא שיתוף פעולה של האדריכל Nishizawa (ממשרד Sanaa) ושל האמנית ReiNaito

אחה"צ: נגיע לאי המרכזי Naoshima ונתחיל להכירו בסיור במוזיאון בעיצובו של Tadao Ando

ערב: נגיע למלון שלנו באי Naoshima , המעוצב בהשראתו של Frank Lloyd Wright

בוקר +צהריים: נבלה את היום כולו על האי Naoshima, בו נבקר במספר מוזיאונים שתכנן האדריכל Tadao Ando, חלקם קבורים באדמה וכולם משתלבים בצורה מרהיבה בנוף. נראה עבודות של האמנים Claude Monet, James Turrell, Yayoi Kusama ורבים אחרים, נטייל באי ונגלה עבודות אמנות ומייצבים משולבים במבני האי המסורתיים.

ערב: נשוב ללילה חוויתי אחרון בקיוטו ופרידה מיפן.

הסיור פתוח לקהל הרחב- השתלמות מקצועית, ההוצאה מוכרת

רוצים לקבל פרטים על היעד הבא?

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    אישור קבלת מידע פרסומי