fbpx

מרבית הסטודנטים לעיצוב גרפי ו- UI/UX משתלבים בעבודה עוד בזמן הלימודים תודות לתכנית הלימודים המקיפה, העדכנית והמעשית שלנו.

עולם העיצוב הגרפי משתנה לנגד עינינו כל הזמן. ההתפתחות המואצת של עולם האינטרנט והמדיה הדיגיטלית הופכת את עבודת העיצוב הגרפי למאתגרת ודינמית מתמיד. המעצב הגרפי החדש נדרש למגוון כלים שיאפשרו לו יכולת מקצועית גבוהה ואיכותית.

נגן וידאו

הקסם של המדיה הדיגיטלית החדשה והרשתות החברתיות טמון ביכולתם של מסרים ועיצובים להגיע לחשיפה עצומה תוך דקות ספורות ובעלות נמוכה והצלחתם נקבעת כמעט באופן חד משמעי ביכולת היצירתית והטכנית של המעצב הגרפי.

לימודי עיצוב גרפי ו- UI/UX של סטודיו 6B מאפשרים לכם ללמוד לימודי תעודה מקיפים, לרכוש ניסיון מעשי, ליצור ולעבוד. קורס העיצוב גרפי שלנו יכשיר אותך צעד אחר צעד כל הדרך מנקודת ההתחלה ועד היציאה לשוק העבודה  ויעניק לך את הכלים העדכניים ביותר.

תוכנית הלימודים בקורס מתעדכנת באופן קבוע בהתאם לשינויים המהירים בענף והיא שמה דגש על 3 תחומים שונים:

מקצוענות – תוכנית הלימודים שלנו משתנה באופן קבוע בהתאם לשינויים בענף. הלימודים כוללים רק מה שרלוונטי היום ויהיה רלוונטי גם מחר.

טכנולוגיה – התוכנית כוללת הכשרה במיטב התוכנות בתחום והלימודים מתקיימים במעבדת IMAC בעלת התוכנות החדשניות ביותר.

ניסיון מעשי – הלימודים כוללים התנסות מעשית בפרוייקטים עם לקוחות אמיתיים במסגרת שיתופי פעולה ותכנית מנטורינג למצטיינים הכוללת פרוייקט אמיתי ומתגמל.

הקורס בפיקוח משרד הכלכלה ומוכר לפיקדון חיילים משוחררים

למה ללמוד בקורס עיצוב גרפי של סטודיו 6B?

 • הסמכה מקצועית מלאה ומעודכנת והשתלבות בענף בזמן קצר
 • תוכנית לימודים הכוללת שילוב של שיעורי עיצוב תיאורטיים ולימודים מעשיים
 • עבודה עם לקוחות אמיתיים כחלק מתוכנית הלימודים. לגלריית פרוייקטי לקוח
 • סדנת יציאה לשוק העבודה המכוונת כל אחד בהתאם ליכולתו ולנטיותיו
 • הגב שלך בתעשייה –גם אחרי הקורס, בכל שאלה מקצועית או מחלוקת עם לקוח, נשמח לסייע ולהבטיח לך השתלבות מוצלחת בדרכך החדשה
 • השמה למצטיינים ותמיכה לתחרויות עיצוב
 • הרצאות וסדנאות העשרה
 • במה וחשיפה – בסוף הקורס יתקיימו תערוכות לעבודות שתוצגנה לציבור הרחב בחללי הסטודיו לגלריית עבודות עיצוב, לגלריית עבודות אינטראקטיב
 • ללמוד ולחיות – תוכנית לימודים המאפשרת שילוב מיטבי בין עבודה ללימודים
סטודיו 6B, תל אביב

מתי ואיפה?

בית סטודיו 6B במרכז ת"א

80 שיעורים

לימודי בוקר / ערב

פעם הבאה שתראו איזו ילדה עפיפון מציירת על שולחן בכיתה, תגידו לה שעוד ייצא ממנה משהו גדול ושאתם מאמינים בה, היא תודה לכם שהייתם שם עד סוף החיים

זה פוסט שהוא 10% אני גאה בעצמי תפרגנו ו90% יש לי משהו להגיד אז תקשיבו.

בתחילת השבוע קיבלתי תעודת הצטיינות מהמחזור שלי בעיצוב חזותי- זהו סיימנו עם ה10%.
בבית ספר ובתיכון הייתי רחוקה מהצטיינות, לא אהבתי ללמוד. ולמרות שכולם אמרו שזה ישפיע על העתיד שלי (אמאל’ה איזה שקר מלוכלך) עשיתי את המינימום של המינימום כדיי לסיים עם זה בלי לקבל מבטים מאיימים מסבתא. הדבר היחידי שהייתי טובה בו זה מגמת אומנות וזה לא היה כזה מושא לגאווה בעידן ה״לתת חמש״ של משרד החינוך.
עם כל הכבוד למה בעידן שלנו מתמטיקה שווה יותר מפסיכולוגיה, מאומנות מפאקינג ללמוד לעמוד על במה ולדבר.
אני אסביר- השינויים הטכנולוגיים שנוצרים בעולם יוצרים מצב שבו מתחלפים מקצועות של אנשים במכונות. כבר בתיכון היה אתר שהייתי שמה בו את השיעורי בית במתמטיקה והוא היה פותר לי את התרגיל עם הדרך ואני הייתי מעתיקה למחברת ומשכנעת את אבא שלי שאני גאון לא מממוש (סליחה אבא).
מה מכונה לא יכולה להחליף? יצירתיות, אמפתיה, יכולת להמציא את עצמך מחדש, יכולת להבחין במידע חשוב ולסנן אותו, מסוגלות בין-תרבותית וכו׳

זה לא משהו שהמצאתי כי זה נוח לי, זה לקוח מתוך מחקר מקיף של אוניברסיטת פינקס ׳מיומנויות לעולם עבודה עתידי 2020׳ ויש עוד הרבה סימוכין למידע הזה.

שורה תחתונה, שנים שגרמתם לי להרגיש אהבלה, שהיצירתיות שלי היא רק תחביב ואין מה ללכת איתה למכולת. איזה מזל שהתעקשתי לעשות מה שאני אוהבת, שהיו אנשים בדרך שהאמינו בי ואמרו לי להתעלם מכולם (זה הזמן להגיד תודה לעמי מור האחד והיחיד וחסר הפייסבוק). מבחינתי זאת רק ההתחלה, היעד הבא- עיצוב אפליקציות וחווית משתמש.

בקשה אחרונה ממני, פעם הבאה שתראו איזו ילדה עפיפון מציירת על שולחן בכיתה, תגידו לה שעוד ייצא ממנה משהו גדול ושאתם מאמינים בה, היא תודה לכם שהייתם שם עד סוף החיים.

רוצים לשמוע עוד?

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

אישור קבלת מידע פרסומי

תוכנית הלימודים:

הקורס לעיצוב גרפי ו- UX/UI מכשיר את המעצב החדש ומעניק התמחות ייחודית בעיצוב מוצרים דיגיטליים בסביבת מסך: עיצוב ל- web, עיצוב דפי נחיתה ומיני סייטים, עיצוב אפליקציות לסלולר ולטאבלט, עיצוב עמודים עסקיים לפייסבוק, פרסום דיגיטלי, שימוש בניו מדיה כאמצעי לקידום אישי ועוד.

הקורס עוסק בפיתוח חשיבה עיצובית ובניית שפה אישית, שכלול החשיבה היצירתית והביקורתית ורכישת הידע והמיומנות המעשית הנדרשים במקצועות העיצוב הגרפי. בנוסף, ניתן דגש מיוחד בקורס על נושא הניסיון המעשי וההכנה לשוק העבודה.

משך הקורס :

הקורס בנוי מ- 80 שיעורים , הפרוסים לאורך כשנה במפגשים של פעם בשבוע. הלימודים מורכבים משיעור סטודיו ושיעור תוכנה לסירוגין. ניתן לבחור בין לימודי בוקר ולימודי ערב ולשלב עבודה במקביל ללימודים.

הלימודים מורכבים מיחידות הלימוד הבאות:

סמסטר א'

לימודי עיצוב– מבוא לעיצוב גרפי, יסודות החשיבה הגרפית ומושגי יסוד,  מחקר וניתוח קונספט, הבניית תהליכי עבודה.

לימודי תוכנותתוכנת Illustrator– לימוד התוכנה המובילה לאיור: בניית אייקונים, לוגואים, אינפוגרפיקה ועוד

פרויקט סיום עיצוב כרזה דיגיטלית בנושא נתון, על פי תהליך העבודה המתודולוגי ותוך רכישת כלים נוספים

סמסטר ב'

לימודי עיצובסדנת מיתוג-פיתוח לוגו, הכנת ספר הנחיות מותג. סדנת פרסום– איך הופכים רעיון קריאייטיבי לשיווקי. סדנת פרסום דיגיטלי– מבריף לרעיון, באנרים ופרסומות דיגיטליות.

לימודי תוכנותתוכנת Photoshop- לימוד התוכנה שהיא שם נרדף לעיצוב גרפי, התוכנה המובילה והמוכרת לעיבוד תמונות. סדנת אנימציה לרשת ולמובייל, Google Web Designer התוכנה משמשת בקורס בעיקר ליצירה של באנרים פרסומיים ופתיחונים לאתרים, וכן להנפשת מצגות לקוח.

פרויקט סיוםסדנת מיתוג – הצגת אלמנטים גרפיים מיתוגיים ושפה שפותחה ועוצבה על ידי כל סטודנט. בסדנה יעוצבו: לוגו, אייקון לאפליקציה, מוקאפים, אריזות ואלמנטים נוספים. סדנת פרסום – הצגת קמפיין דיגיטלי – באנרים, דף עסקי בפייסבוק, פרסומת סלולרית.

סמסטר ג'

לימודי עיצוב- עיצוב מוצרים אינטראקטיביים מגוונים, סדנת מבוא לממשקי משתמש (UI / UX) – מושגים מעולם האפיון בדרך לביצוע, אפיון ועיצוב אפליקציה סלולרית בת מספר עמודים, אפיון ועיצוב עמודים בודדים – ניוזלטר, דף נחיתה, מיניסייט, אפיון ועיצוב אתר פורטפוליו אישי, עיצוב מגזין דיגיטלי.

סדנת יציאה לשוק העבודה: מיתוג עצמי, מה מתאים לי – עצמאי? שכיר? פרילאנס?, יסודות  בניהול עסק, דרכים למציאת עבודה.

לימודי תוכנות Indesign – תוכנה המשמשת לעריכת קטלוגים, מגזינים, וספרים בפורמט דיגיטלי .

WordPress הפלטפורמה הרחבה כיום  לבניית אתרים ועריכתם ללא צורך בידע בתכנות.

פרויקט סיום UI/UX הגשת אפליקציה על גבי מוק – אפ וכן אתר שיווקי לאפליקציה.

פרויקט גמראתר פורטפוליו (תיק עבודות)  אישי, הפונה למעסיקים או לקוחות פוטנציאליים.

התנסות מעשית בפרוייקטים

 • הלימודים משולבים בעבודה עם לקוחות אמיתיים מהתעשייה. העבודות המצטיינות מיושמות בפועל והופכות לחלק מתיק העבודות של הסטודנטים
 • הלימודים מלווים בהרצאות וסדנאות העשרה מגוונים התואמים את תכני הקורס

איפה לומדים?

הלימודים מתקיימים בבית סטודיו 6B בלב תל אביב, בחללי לימודים מרהיבים ומעוררי השראה, הכוללים סביבת לימודים מתקדמת – מעבדות IMAC ו-PC עם התוכנות המתקדמות ביותר.

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד למי שרוצה ללמוד את התחום בזמן קצר יחסית ואינטנסיבי ולעסוק במקצוע זה כעצמאי (פרילנס) או כשכיר- אין צורך בידע מוקדם.

הקורס פונה לכל מי שרוצה לעסוק בתחום העיצוב בחברות היי טק וסטארטאפים, במשרדי פרסום, חברות עיצוב ועוד.  בנוסף, פונה הקורס  אל אנשים העוסקים במקצועות השיווק והמדיה והרוצים להעמיק את ידיעותיהם בתחום דרך ההבנה של עיצוב גרפי וכיצד הוא משרת את התחומים הנ"ל.

סגל ההוראה:

צוות המורים – מורכב מצוות מקצועי בעל שנים רבות של נסיון בתעשייה , מרצים מובילים ופעילים – יסודות וסודות המקצוע נחשפים לפניך על ידי מעצבים פעילים בוגרי המחלקות המובילות בארץ, ואנשי מקצוע מומחים למקצועות השונים. לכל צוות המרצים ניסיון רב בהוראה מעשית, ופעילות מצליחה בעיצוב בעולם המעשי. בנוסף כולל  הצוות גם מרצים אורחים הפועלים בחברות המובילות כיום בשוק העבודה

תנאי קבלה:

מבחן קבלה/ראיון קבלה עם ראש המחלקה

תעודת גמר:

לבוגרים מוענקת תעודת גמר בעיצוב גרפי אינטראקטיבי מטעם סטודיו 6B המוכרת מטעם משרד הכלכלה.

כמו כן – ניתן להיבחן ובנוסף לקבל תעודת השתלמות מקצועית של משרד הכלכלה

מידע נוסף על הלימודים והרשמה

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו לקבלת הסילבוס של הקורסים וחומר עיוני נוסף או לקביעת פגישת יעוץ לא מחייבת.

ניתן לפנות אלינו בטלפון: 1700-70-60-36 או לשלוח מייל לכתובת ask@6bstudio.co.il אנחנו מבטיחים לענות על כל השאלות.

סגירת תפריט