רוצה ללמוד עיצוב פנים בסטודיו 6B?

קורס לעיצוב פנים בסטודיו 6B הינו מסלול עדכני וייחודי מסוגו, ונבנה במיוחד במטרה להכשיר אתכם למגוון האתגרים העומדים כיום בפני המעצב החדש. חשוב לציין כי שיטת הלימוד במסלול לעיצוב פנים מתחדשת ומתעדכנת באופן קבוע, ממש כמו ענף העיצוב עצמו.

ללימודי עיצוב פנים ניתן להירשם בסניף תל אביב ובסניף חיפה.

אין לך ניסיון? בשביל זה אנחנו כאן

הקורס יתאים לכל מי שמעוניין ללמוד עיצוב פנים בזמן קצר ולעסוק בתחום כעצמאי או כשכיר.

עבודות בוגרים

ענף עיצוב הפנים גדל באופן קבוע מדי שנה ואתו גדלה הדרישה למעצבים. סטודיו 6B, בית הספר לעיצוב הפרטי הגדול בארץ, מציע לכם תכנית לימודים הכוללת שילוב ייחודי בין ידע מקצועי, ידע עסקי והתנסות מעשית. תכנית הלימודים המובילה שלנו מאפשרת לנו להוציא לשוק העבודה מדי שנה בוגרים עם יכולות ייחודית בתחום עיצוב הפנים. התכנית  שמה דגש מיוחד על הכשרה ממוקדת שתאפשר לכם השתלבות מהירה בשוק העבודה.

לאחר סיום הקורס, משולבים  סטודנטים נבחרים בתכנית המנטורינג הייחודית של סטודיו 6B, שבה הם מקבלים פרויקט אמיתי לעיצוב מלא בליווי צוות הסטודיו. הסטודנטים מתוגמלים בשכר וניתנת להם ההזדמנות להיכנס לתחום עם ניסיון ממשי שמוכיח את יכולתם. בנוסף, עומד לרשות כלל הסטודנטים בקורס, ליווי מנטורינג אישי בפרויקטים אמיתיים עתידיים, בתשלום נפרד.

אנחנו יודעים שהמעצב החדש נדרש למגוון יכולות רחב ומקפידים ליישם זאת בתכנית הלימודים שתעניק לכם את כל הכלים הנדרשים להצלחה. הלימודים כוללים שיעורי סטודיו, שיעורי תוכנות, הנחיות אישיות והגשות. בנוסף, מתקיימים בקורס סיורים, סדנאות העשרה מעשיות והרצאות אורח של אדריכלים ומעצבים בולטים בתעשייה.

מאות הבוגרים שלנו כבר מובילים את שוק העבודה וחשוב לנו לשמור על החדשנות והמקצוענות שלהם, לכן אנו מקיימים בסטודיו התמחות בקורסי המשך בתחום וכן כנס חדשנות שנתי.

למה ללמוד עיצוב פנים בסטודיו 6B?

  • הסמכה מקצועית מלאה ומעודכנת והשתלבות בענף בזמן קצר לגלריית עבודות סטודנטים
  • תכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לשינויים בענף
  • שילוב בין ידע מקצועי ומעשי ותכנית מנטורינג למצטייינים 
  • הכשרה ייחודית בנושא יציאה לשוק העבודה ושיווק עצמי
  • ללמוד ולחיות – תכנית לימודים המאפשרת שילוב בין עבודה ללימודים
  • הקורס מועבר ע"י טובי המרצים בענף ומשלב גם הרצאות אורח מהמעצבים המובילים בתחום

הלימודים מתקיימים בסניף תל אביב (מתחם רוטשילד) ובסניף חיפה (צ'ק פוסט).
סביבת הלימודים המתקדמת כוללת חללים שנבנו במיוחד עבור הסטודנטים לעיצוב פנים וכוללים מעבדות מחשבים חדשות בעלות התוכנות המתקדמות ביותר בשוק, ספריה עם מגוון ספרי עיצוב פנים מהמובילים בעולם וספריית חומרים עשירה ומגוונת.

מתי ואיפה?

תל אביב / חיפה

92 שיעורים

לימודי בוקר / ערב

רוצה להגשים חלום וללמוד עיצוב פנים?

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

אישור קבלת מידע פרסומי

משך הלימודים

הקורס בן 92 שיעורים הנפרסים על פני כשנה. תקופת הלימודים כוללת חודשיים של עבודה על פרויקט בליווי סגל ההוראה. הלימודים בקורס לעיצוב פנים מתקיימים במתכונת של לימודי בוקר או לימודי ערב, במפגשים של פעם בשבוע ומאפשרים לשלב עבודה במקביל ללימודים.

הלימודים מורכבים מיחידות הלימוד הבאות

לימודי עיצוב – מושגים וכלי יסוד, זרמים וסגנונות בעיצוב פנים ואדריכלות, שלבי תכנון וביצוע בפרויקט. הלימודים מקנים כלים מקצועיים וקונספטואליים, אשר מאפשרים לך לעצב חללים תוך שימת דגש על מימדים אסתטיים, פונקציונאליים, סביבתיים וטכנולוגיים

לימודי תכנות – במסגרת הקורס נלמדות התכנות הרלוונטיות ביותר לתחום עיצוב הפנים: תכנות שרטוט (SketchUp ,Cad)

תכנון רעיוני – במסגרת הקורס נלמד תחום החשיבה היצירתית ופיתוח רעיון לפרויקט בעיצוב החל משלב ההשראה דרך פיתוח כלים יצירתיים ועיצוביים למימושו בחלל המתוכנן. בנוסף לומדים הסטודנטים לבנות פרזנטציה לפרויקט בתחום העצוב

תכנון מעשי – ארגונומטריה של חללים, חללים מסחריים, חומרים, מערכות הבית ותשתיות, מטבחים, נגרות, אלומיניום דקורציה, ריהוט, כתבי כמויות ותקצוב פרויקט. הלימוד הטכני מלווה בלימוד הכנת תכניות עבודה לביצוע ואיגודו לסט מכרז

הכנה לשוק העבודה – צעדים ראשונים בשוק העבודה: זיהוי ומימוש פוטנציאל, בניית אסטרטגיה אישית, מיתוג ועיצוב תדמית, הקמת אתר וביסוס ערוצי שיווק ובניית וניהול עסק בתחום עיצוב הפנים

עבודות ופרויקט גמר – תוצרי הקורס כוללים מגוון עבודות ופרוייקט גמר הכוללים עיצוב חלל משולב מסחרי ומגורים, פרויקט בעיצוב קונספטואלי ותרגול מתקדם של פיתוח קונספט לחלל

תכנית מנטורינג – סטודנטים  נבחרים זוכים להשתלב בתוכנית המנטורינג הייחודית של סטודיו 6B הכוללת פרוייקט אמיתי לעיצוב מלא בליווי צוות הסטודיו. דירות המנטורינג שלנו נחשבות למובילות בתחום והן זוכות לחשיפה תקשורתית בארץ ובעולם.

מה עוד בקורס?

ערכת לימוד מקצועית – עם תחילת הלימודים מקבלים הסטודנטים ערכת לימוד הכוללת חומרים, ציוד, ספר לימוד בעברית וערכת סרטוני הדרכה מקיפה  שישמשו אותם בעבודה המקצועית גם בתום תקופת הלימודים בסטודיו. ספר הלימוד וערכת הסרטונים מאגדים את כל התכנים הרלוונטיים לקורס ומתווספים לשיעורי התכנות הפרונטליים, אשר מתקיימים במעבדת המחשבים החדשה של הסטודיו.

תיק עבודות אישי – כל העבודות המוגשות במסגרת הפרויקטים בקורס מאוגדות לתיק עבודות מכובד המציג את היכולות והניסיון שנצברו במהלך הקורס

קצת על תחום עיצוב הפנים

עיצוב הפנים הוא תחום שהתפתח מאדריכלות. בניגוד לאדריכל העוסק בתכנון מבנים, מעצב הפנים עוסק בתכנון החלל הפנימי בתוך המבנה, בין אם המבנה חדש או קיים. תפקידו של מעצב הפנים מורכב ממספר שלבים, החל משלב התכנון, חלוקת החלל בדרך האופטימלית המתאימה לצרכי הלקוחות ושימושיות המרחב.

תחום עיצוב הפנים השתנה במהירות בשנים האחרונות. המגוון, הטכניקות ואפילו רמת הידע של הלקוחות השתנתה. המעצב החדש נדרש להוביל את הלקוח בבטחה בפרוייקט תוך שימוש נכון בידע, טכנולוגיה וניסיון  ולכן האתגר נמצא בפיתוח היצירתיות, תוך הקפדה על חדשנות ומקצוענות.

מעצב הפנים מחוייב להתייחס בעבודתו למשתנים רבים: האדם וצרכיו, החלל הנתון וסביבתו, תקציב, פונקציונליות ואסתטיקה. כל אלו מרכיבים את חוויית האדם בעת שהותו בחלל כלשהו.

בין היתר על המעצב לחשוב על התאורה המתאימה ועל מיקומה, להכין תכנית חשמל ואינסטלציה ועד לריהוט, טקסטיל, צבע ועוד. לכן בלימודי עיצוב פנים מלמדים גם את ההיסטוריה של העיצוב והאדריכלות, אך חוקרים גם פרטים הקשורים לחומרים וטקסטורות ואף פיתוח חשיבה רעיונית ויצירתית.

בסיום הלימודים יכול מעצב הפנים לעצב ולתכנן כל חלל פנים, החל מבתים פרטיים ועד לחללים מסחריים. בניגוד לאדריכל או מהנדס, למעצב הפנים אין זכות חתימה על מבנים, כלומר במידה והתכנון כולל שבירת קירות, על המעצב להיעזר באדריכל או במהנדס, שיאשרו את המהלך.

לימודי התעודה בעיצוב פנים כוללים קשת רחבה של נושאים המכשירים את הסטודנט להפוך בסופם למעצב פנים מקצועי. במהלך לימודיו ילמד הסטודנט את הנושאים המרכזיים שלומדים גם בלימודי התואר לעיצוב פנים כמו תולדות האדריכלות ופיתוח קונספט, אך באופן ממוקד יותר.