השילוב הייחודי של לימודי עיצוב פנים עם ניסיון מעשי, מאפשר לך ללמוד בפרק זמן קצר, לסיים לימודי תעודה ולהצטרף למאות הבוגרים שהשתלבו בהצלחה בשוק העבודה. הלימודים מקנים כלים מקצועיים וקונספטואליים, אשר מאפשרים לך לעצב חללים תוך שימת דגש על ממדים אסתטיים, תרבותיים, סביבתיים וכמובן טכנולוגיים.

לימודי בוקר / ערב

Asset 5

תל אביב/ חיפה/ אונליין

שנה

סטודנטים מעצבים

הצצה לפרויקטים בביצוע בוגרי הקורס לעיצוב פנים, בליווי המנטור אדריכל אמיר נבון

לקבלת השראה מעבודות נוספות בקרו בגלריה של הסטודיו

אין לך ידע קודם?
בשביל זה אנחנו כאן

קורס עיצוב פנים של סטודיו 6B יתאים לכל מי שמעוניין ללמוד עיצוב פנים בזמן קצר ולעסוק בתחום כעצמאי או כשכיר. סטודנטים בקורס עיצוב פנים בעלי רקע שונה, בכל הגילאים ובכל שלבי הקריירה ובעלי מכנה אחד משותף, הם באו לעסוק במה אוהבים.

במהלך הלימודים סטודנטים יפתחו כלים טכניים וקונספטואליים לעבודה, ילמדו מהו תכנון קונספטואלי לחלל פרטי ומסחרי, ויעצבו פרויקט גמר – תכנון חלל מגורים מורכב.

ארגז כלים מקצועי

הכשרה בזמן קצר

מתאים לשילוב עם עבודה

ליווי אישי וקרוב

שיעורי תרגול והנחיות אישיות

הכשרה מקצועית מעשית

פרויקט אמיתי למצטיינים

הכנה לשוק העבודה

סדנאות תמחור, שיווק ועוד

מנטורינג
פרויקט מעשי

במסגרת תוכנית המנטורינג מקבלים סטודנטים מצטיינים דירה לעיצוב מלא בליווי האדריכל אמיר נבון, ממייסדי הסטודיו. הסטודנטים מתוגמלים בשכר וניתנת להם ההזדמנות להיכנס לתחום עם פרויקט אמיתי שמוכיח את יכולתם.

לתיאום שיחה עם יועץ לימודים

ניסיון מעשי בזמן קצר.
לפרטים צרו קשר או התקשרו 1700-70-60-36

  אישור קבלת מידע פרסומי

  סטודנטים ממליצים

  סביבה מעוררת השראה

  סביבת הלימודים המתקדמת כוללת חללים שנבנו במיוחד עבור הסטודנטים לעיצוב פנים וכוללים מעבדות מחשבים חדשות בעלות התוכנות המתקדמות ביותר בשוק, ספריה עם מגוון ספרי עיצוב פנים מהמובילים בעולם וספריית חומרים עשירה ומגוונת.
  הלימודים מתקיימים בסניף תל אביב (מתחם רוטשילד) ובסניף חיפה (צ'ק פוסט).

  משך הלימודים

  הקורס בן 92 שיעורים הנפרסים על פני כשנה. תקופת הלימודים כוללת חודשיים של עבודה על פרויקט בליווי סגל ההוראה. הלימודים בקורס לעיצוב פנים מתקיימים במתכונת של לימודי בוקר או לימודי ערב, במפגשים של פעם בשבוע ומאפשרים לשלב עבודה במקביל ללימודים.

  הלימודים מורכבים מיחידות הלימוד הבאות

  יסודות העיצוב

  מושגים וכלי יסוד, זרמים וסגנונות בעיצוב פנים ואדריכלות, שלבי תכנון וביצוע בפרויקט. הלימודים מקנים כלים מקצועיים וקונספטואליים, אשר מאפשרים לך לעצב חללים תוך שימת דגש על מימדים אסתטיים, פונקציונאליים, סביבתיים וטכנולוגיים.

  עיצוב חללים

  ארגונומטריה של חללים, חללים מסחריים, חומרים, מערכות הבית ותשתיות, מטבחים, נגרות, אלומיניום דקורציה, ריהוט, כתבי כמויות ותקצוב פרויקט. הלימוד הטכני מלווה בלימוד הכנת תכניות עבודה לביצוע ואיגודו לסט מכרז.

  לימודי תוכנות

  במסגרת הקורס נלמדות התכנות הרלוונטיות ביותר לתחום עיצוב הפנים: תכנות שרטוט (SketchUp AutoCAD).

  הכנה לשוק העבודה

  צעדים ראשונים בשוק העבודה: זיהוי ומימוש פוטנציאל, בניית אסטרטגיה אישית, מיתוג ועיצוב תדמית, הקמת אתר וביסוס ערוצי שיווק ובניית וניהול עסק בתחום עיצוב הפנים.

  תכנון רעיוני

  במסגרת הקורס נלמד תחום החשיבה היצירתית ופיתוח רעיון לפרויקט בעיצוב החל משלב ההשראה דרך פיתוח כלים יצירתיים ועיצוביים למימושו בחלל המתוכנן. בנוסף לומדים הסטודנטים לבנות פרזנטציה לפרויקט בתחום העצוב.

  פרויקט מנטורינג

  עבודות ופרויקט גמר

  תוצרי הקורס כוללים מגוון עבודות ופרויקט גמר הכוללים עיצוב חלל משולב מסחרי ומגורים, פרויקט בעיצוב קונספטואלי ותרגול מתקדם של פיתוח קונספט לחלל.

  סטודנטים  נבחרים זוכים להשתלב בתוכנית המנטורינג הייחודית של סטודיו 6B הכוללת פרוייקט אמיתי לעיצוב מלא בליווי צוות הסטודיו. דירות המנטורינג שלנו נחשבות למובילות בתחום והן זוכות לחשיפה תקשורתית בארץ ובעולם.

  למה ללמוד עיצוב פנים בסטודיו 6B?

  תכנית לימודים הכוללת שילוב של שיעורי עיצוב תאורטיים ולימודים מעשיים

  תכנית הלימוד שלנו מתעדכנת באופן קבוע בהתאם לשינויים בענף​

  הקורס מועבר על ידי מעצבים ומרצים הפעילים בשטח והמובילים בתחום העיצוב

  שיעורי תרגול נוספים והנחיות אישיות​ במסגרת ליווי ויעוץ אישי

  mac

  הסטודיו מצויד במעבדות PC חדישות ובתוכנות בעלות הגרסאות המעודכנות בשוק

  תכנית לימודים המאפשרת שילוב בין עבודה ללימודים

  תכנית לימודים המאפשרת שילוב בין עבודה ללימודים

  הקורס מועבר על ידי מעצבים ומרצים הפעילים בשטח והמובילים בתחום העיצוב

  חומרי עזר

  ערכת לימוד מקצועית – עם תחילת הלימודים מקבלים הסטודנטים ערכת לימוד הכוללת חומרים, ציוד, ספר לימוד בעברית וערכת סרטוני הדרכה מקיפה  שישמשו אותם בעבודה המקצועית גם בתום תקופת הלימודים בסטודיו. ספר הלימוד וערכת הסרטונים מאגדים את כל התכנים הרלוונטיים לקורס ומתווספים לשיעורי התכנות הפרונטליים, אשר מתקיימים במעבדת המחשבים החדשה של הסטודיו.

  קצת על תחום עיצוב הפנים

  מנטורינג קורס עיצוב פנים, סטודיו 6B
  עיצוב: רחלי קיקוס, רחלי בוקסנבוים בליווי האדריכל אמיר נבון צילום: איתי בנית

  ענף עיצוב הפנים גדל באופן קבוע מדי שנה ואתו גדלה הדרישה למעצבים. סטודיו 6B, בית הספר לעיצוב הפרטי הגדול בארץ, מציע לכם תכנית לימודים הכוללת שילוב ייחודי בין ידע מקצועי, ידע עסקי והתנסות מעשית. תכנית הלימודים המובילה שלנו מאפשרת לנו להוציא לשוק העבודה מדי שנה בוגרים עם יכולות ייחודית בתחום עיצוב הפנים. התכנית שמה דגש מיוחד על הכשרה ממוקדת שתאפשר לכם השתלבות מהירה בשוק העבודה.

  לאחר סיום הקורס, משולבים  סטודנטים נבחרים בתכנית המנטורינג הייחודית של סטודיו 6B, שבה הם מקבלים פרויקט אמיתי לעיצוב מלא בליווי צוות הסטודיו. הסטודנטים מתוגמלים בשכר וניתנת להם ההזדמנות להיכנס לתחום עם ניסיון ממשי שמוכיח את יכולתם.
  בנוסף, עומד לרשות כלל הסטודנטים בקורס, ליווי מנטורינג אישי בפרויקטים אמיתיים עתידיים, בתשלום נפרד.

  הלימודים כוללים שיעורי סטודיו, שיעורי תוכנות, הגשות והנחיות אישיות. בנוסף, מתקיימים בקורס סיורים, סדנאות העשרה מעשיות והרצאות אורח וובינרים של אדריכלים ומעצבים בולטים בתעשייה.

  מאות הבוגרים שלנו כבר מובילים את שוק העבודה וחשוב לנו לשמור על החדשנות והמקצוענות שלהם, לכן אנו מקיימים בסטודיו התמחות בקורסי המשך בתחום.

  אוריאל שטרן זוכה בקורס חללים מסחריים במתנה, צילום: LUZ
  אוריאל שטרן זוכה בקורס חללים מסחריים במתנה, צילום: LUZ

  עיצוב הפנים הוא תחום שהתפתח מאדריכלות. בניגוד לאדריכל העוסק בתכנון מבנים, מעצב הפנים עוסק בתכנון החלל הפנימי בתוך המבנה, בין אם המבנה חדש או קיים. תפקידו של מעצב הפנים מורכב ממספר שלבים, החל משלב התכנון, חלוקת החלל בדרך האופטימלית המתאימה לצרכי הלקוחות ושימושיות המרחב.

  תחום עיצוב הפנים השתנה במהירות בשנים האחרונות. המגוון, הטכניקות ואפילו רמת הידע של הלקוחות השתנתה. המעצב החדש נדרש להוביל את הלקוח בבטחה בפרויקט תוך שימוש נכון בידע, טכנולוגיה וניסיון ולכן האתגר נמצא בפיתוח היצירתיות, תוך הקפדה על חדשנות ומקצוענות.

  מעצב הפנים מחוייב להתייחס בעבודתו למשתנים רבים: האדם וצרכיו, החלל הנתון וסביבתו, תקציב, פונקציונליות ואסתטיקה. כל אלו מרכיבים את חוויית האדם בעת שהותו בחלל כלשהו.

  עיצוב: אורטל אורן, שיר בר-גיל בליווי האדריכל אמיר נבון. צילום: איתי בנית
  עיצוב: אורטל אורן, שיר בר-גיל בליווי האדריכל אמיר נבון. צילום: איתי בנית
  בין היתר על המעצב לחשוב על התאורה המתאימה ועל מיקומה, להכין תכנית חשמל ואינסטלציה ועד לריהוט, טקסטיל, צבע ועוד. לכן בלימודי עיצוב פנים מלמדים גם את ההיסטוריה של העיצוב והאדריכלות, אך חוקרים גם פרטים הקשורים לחומרים וטקסטורות ואף פיתוח חשיבה רעיונית ויצירתית. בסיום לימודי עיצוב פנים יכול המעצב לעצב ולתכנן כל חלל פנים, החל מבתים פרטיים ועד לחללים מסחריים. בניגוד לאדריכל או מהנדס, למעצב הפנים אין זכות חתימה על מבנים, כלומר במידה והתכנון כולל שבירת קירות, על המעצב להיעזר באדריכל או במהנדס, שיאשרו את המהלך. לימודי התעודה בעיצוב פנים כוללים קשת רחבה של נושאים המכשירים את הסטודנט להפוך בסופם למעצב פנים מקצועי. במהלך לימודיו ילמד הסטודנט את הנושאים המרכזיים שלומדים גם בלימודי התואר לעיצוב פנים כמו תולדות האדריכלות ופיתוח קונספט, אך באופן ממוקד יותר.

  לתיאום שיחה עם יועץ לימודים

  ניסיון מעשי בזמן קצר.
  לפרטים צרו קשר או התקשרו 1700-70-60-36

   אישור קבלת מידע פרסומי