הקורס המתקדם לעיצוב UX/UI נבנה במטרה להעניק לכם בדיוק את השדרוג שאתם צריכים בתחום. את השיפור ביכולות הטכניות, את ההבנה המערכתית, את הבנה העמוקה של האיפיון והעיצוב (UX/UIׂ), את ממשק המשתמש ואת כל מה שאתם צריכים כדי להיות מעצבים גרפיים מובילים בתחום שלכם ולהיות מתוגמלים בהתאם.

אם גם לכם יש שאיפות גבוהות ואתם מעוניינים בהתפתחות מקצועית, אם גם אתם מבינים שכדי להישאר רלוונטיים בתחום אתם חייבים לשמור על רמת עבודה גבוהה, זה הקורס בשבילכם. בנינו עבורכם תוכנית לימודים מיוחדת שתיקח אתכם לשלב הבא בקריירה שלכם בדרך הקצרה והמדוייקת ביותר.

סטודיו 6B
סניף ת"א

12 שבועות
24 מפגשים

לימודי בוקר או ערב

הקורס שיהפוך אתכם ממעצבים גרפיים למעצבי מוצרים דיגיטליים מקצוענים ומבוקשים תוך 3 חודשים. תוכנית הלימודים משלבת בין עיצוב מתקדם, חווית משתמש וחשיבה אסטרטגית ומקנה ידע שיהפוך אתכם לנכס של כל ארגון וסטארטאפ.

לימודי בוקר / ערב

Asset 5

תל אביב/ אונליין

3 חודשים

עיצובי בוגרים

למי מיועד הקורס?

אם גם לכם יש שאיפות גבוהות ואתם מעוניינים בהתפתחות מקצועית, אם גם אתם מבינים שכדי להישאר רלוונטיים בתחום אתם חייבים לשמור על רמת עבודה גבוהה, זה הקורס בשבילכם. בנינו עבורכם תוכנית לימודים מיוחדת שתיקח אתכם לשלב הבא בקריירה שלכם בדרך הקצרה והמדוייקת ביותר.

הקורס מיועד למעצבים מכל התחומים וכמובן גם לבעלי ניסיון עיצובי, בוגרי לימודים או מעצבים פעילים.

לפרילנסרים

שרוצים לתמחר את עצמם גבוה יותר

למעצבי פרינט

שרוצים לעשות את המעבר לדיגיטל

למעצבי דיגיטל

שמעוניינים במקפצה ושדרוג הקריירה

ארגז כלים מקצועי

ליווי אישי וקרוב

מנטורינג וחניכה אישית

עבודה מעשית

התנסות מעשית הכוללת ליווי אישי

הכנה לשוק העבודה

מפגש עם המובילים מהתעשייה

הכשרה בזמן קצר

מתאים לשילוב עם עבודה

מה נלמד?

יסודות העיצוב הדיגיטלי

קורס מקוון העוסק ביסודות העיצוב הדיגיטלי. מטרתו להשוות את מושגי היסוד בין הסטודנטים בכיתה. בקורס נלמד כיצד ניגשים לעבוד על אתר/ אפליקציה.

צלילה לתוך עיצוב UI

איך ליצר חוויה אחידה למשתמש באפליקציה? הגשת פרויקט ראשון ותרגול מיקרו אינטרקציות ואנימציות בממשקים, איפיון פרסונות וביצוע User journey map.

מרעיון לביצוב בצורה הכי מתקדמת

נלמד כלים הכי מתקדמים לאיפיון, במודל של מספר תרגילים לפי המתרגלים איך להגיע מרעיון גולמי ועד ל- Prototype. הצגת המתודולוגיה לאיפיון, המשלבת עקרונות UX מהמתקדמים בתעשייה בנוסף לכלים של Storytelling.

הכנה לשוק העבודה והגשה סופית

במהלך הקורס יתקיימו שיעורים וסדנאות שיכינו אתכם לקראת שוק העבודה וההשתלבות בו ויוצגו בפניכם האפשרויות המגוונות הפתוחות למעצבי מוצר בארץ ובעולם.

סגל ההוראה

המעצב שגיא שרייבר, מנטור, יזם והמייסד של מגזין פיקסל פרפקט ו-Hacking UI. שגיא עובד כבר 10 שנים בתעשייה ו-6 שנים בעיצוב מוצרים דיגיטליים. ברזומה של שגיא ניתן למצוא חברות כגון: Fiverr, eBay, SimilarWeb. שגיא הוא מנטור למעצבים עצמאיים וגם יועץ סטארט-אפים באופן רשמי בגוגל לאנצ'פד.

IMG_5794-1
שגיא שרייבר, מוביל את הקורס לעיצוב מתקדם UX/UI
עידו צמח
שגיא שרייבר, מוביל את הקורס לעיצוב מתקדם UX/UI

המעצב עידו צמח, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר ובשנת 2003 הקים יחד עם שותף את Bee-Creations – משרד מיתוג ואינטראקטיב. עידו בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה במיתוג על כל גווניו, תכנון ועיצוב ממשקי משתמש ובניית אסטרטגיות מותג עבור לקוחות בכל העולם.

תוכנית הלימודים נבנתה על בסיס מחקר מעמיק עם טובי המעצבים בארץ ובעולם שהציפו את הקשיים והידע החסרים למרבית המעצבים בעבודתם היומיומית. התוכנית מקפידה על:

  • עדכניות וטכנולוגיה – תוכנית הלימודים עדכנית ומתחדשת בהתאם לשינויים המתרחשים בענף
  • ניסיון – הנושאים הנלמדים נבחרו בקפידה מתוך הבנה עמוקה של הענף, הצרכים בשוק וקהילת המעצבים
  • עבודה מעשית – הקורס נבנה במטרה לייצר עבורכם התנסות מעשית והוא כולל ליווי ומפגשי אונליין

למה כדאי ללמוד UX/UI בסטודיו 6B?

קורס מקצועי וממוקד

נועד לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להתקדם בענף בזמן קצר

צוות הוראה מוביל

ללמוד מהמרצים המובילים בתחום הדיגיטל ופעילים בתעשייה

עדכניות וטכולוגיה

תוכנית הלימודים הכי עדכנית בשוק ומתחדשת בהתאם לענף המתפתח ומתמקדת בתכנים החמים בענף

בוגרי הקורס מספרים

רוצים לשמוע עוד?

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    אישור קבלת מידע פרסומי