דלג אל התוכן

הקורס המתקדם לעיצוב UX/UI נבנה במטרה לתת לכם את כל מה שמעבר. את השיפור ביכולות הטכניות, את ההבנה המערכתית, את הבנה העמוקה של האיפיון והעיצוב (UX/UIׂ), את ממשק המשתמש ואת כל מה שאתם צריכים כדי להיות מעצבים גרפיים מובילים בתחום שלכם ולהיות מתוגמלים בהתאם.

יש הרבה מעצבים גרפיים שיודעים לעבוד עם תוכנות אבל יש מעט מדי מעצבים גרפיים ששומרים על רמה מקצועית גבוהה ומעודכנת, שקל להם לעבוד וקל לעבוד איתם. כאלו שהעיצובים והאיפיונים שלהם מאושרים מהר על ידי הלקוחות/ הארגון, כאלו שיודעים איך לעבוד עם אנשי המקצוע האחרים סביבם וכאלו שיודעים להוביל את התהליך וגם מרוויחים בהתאם.

זה לא עוד קורס טכניקה. זה קורס שיגרום לכם לקפיצת מדרגה משמעותית בקריירה. הקורס נבנה על ידי שגיא שרייבר (מי שעומד מאחורי המגזין המצליח פיקסל פרפקט) במטרה לקדם את המעצבים הגרפיים בארץ לרמה שתאפשר לכם להתקבל לעבודה בחברות המוצר המובילות בעולם ולהציע ללקוחות שלכם עיצובים ושיטות עבודה ברמה אחרת לגמרי. 

אם גם לכם יש שאיפות גבוהות ואתם מעוניינים בהתפתחות מקצועית, אם גם אתם מבינים שכדי להישאר רלוונטיים בתחום אתם חייבים לשמור על רמת עבודה גבוהה, זה הקורס בשבילכם. ריכזנו עבורכם את אנשי המקצוע המובילים בתחום ובנינו עבורכם תוכנית לימודים מיוחדת הכוללת ליווי ומנטורינג אישי משגיא בעצמו.

תוכנית הלימודים נבנתה על בסיס מחקר מעמיק עם טובי המעצבים בארץ ובעולם שהציפו את הקשיים והידע החסרים למרבית המעצבים בעבודתם היומיומית. התוכנית מקפידה על:

  • עדכניות וטכנולוגיה– תוכנית הלימודים עדכנית ומתחדשת בהתאם לשינויים המתרחשים בענף
  • ניסיון– הנושאים הנלמדים נבחרו בקפידה מתוך הבנה עמוקה של הענף, הצרכים בשוק וקהילת המעצבים 
  • עבודה מעשית– הקורס נבנה במטרה לייצר עבורכם התנסות מעשית והוא כולל ליווי ומפגשי מנטורינג חודשיים 

הקורס מיועד למעצבים גרפיים פעילים. תוכנית הלימודים בקורס  מקנה יכולות חדשות שיאפשרו לכם שדרוג מקצועי וכספי ופתיחת דלתות לעולמות תוכן חדשים. 

למידע נוסף על בית הספר ללימודי המשך למעצבים- 6BPro

למה ללמוד בסטודיו 6B?

  • קורס מקצועי וממוקד שנועד לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להתקדם בענף
  • סגל הוראה המוביל את הענף בארץ ונחשב למעודכן ביותר בתחום
  • תוכנית הלימודים מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לענף המתפתח ומתמקדת בתכנים החמים בענף
  • תוכנית חניכה מנטורינג וליווי אישי– הכוללת מפגש חודשי קבוע, מפגשים אישים ותמיכה אישית
  • קורסים ממוקדים פעם בשבוע, בשעות הערב המתאימים לשילוב עם עבודה.
  • סביבת לימודים מתקדמת וחללי לימוד מעוררי השראה.
המשך לקרוא

רוצים לשמוע עוד?
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
אישור קבל מידע פרסומי
 
רוצים לשמוע עוד?
מלאו פרטים ונחזור בהקדם
אישור קבל מידע פרסומי