הקורס המתקדם לעיצוב UX/UI נבנה במטרה להעניק לכם בדיוק את השדרוג שאתם צריכים בתחום. את השיפור ביכולות הטכניות, את ההבנה המערכתית, את הבנה העמוקה של האיפיון והעיצוב (UX/UIׂ), את ממשק המשתמש ואת כל מה שאתם צריכים כדי להיות מעצבים גרפיים מובילים בתחום שלכם ולהיות מתוגמלים בהתאם.

אם גם לכם יש שאיפות גבוהות ואתם מעוניינים בהתפתחות מקצועית, אם גם אתם מבינים שכדי להישאר רלוונטיים בתחום אתם חייבים לשמור על רמת עבודה גבוהה, זה הקורס בשבילכם. בנינו עבורכם תוכנית לימודים מיוחדת שתיקח אתכם לשלב הבא בקריירה שלכם בדרך הקצרה והמדוייקת ביותר.

סטודיו 6B
סניף ת”א

12 שבועות
24 מפגשים

לימודי בוקר או ערב

הקורס המתקדם לעיצוב UX/UI

שילוב בין עיצוב מתקדם, חווית משתמש, חשיבה אסטרטגית ו- AI

בואו להפוך למעצבי מוצרים דיגיטליים מקצוענים ומבוקשים. תוכנית הלימוד משלבת בין עיצוב מתקדם, חווית משתמש וחשיבה אסטרטגית ומקנה ידע שיהפוך אתכם לנכס מבוקש ומתוגמל בכל ארגון וסטארטאפ

לימודי בוקר / ערב

Asset 5

תל אביב 

4 חודשים

סרטוני הדרכה מוקלטים על תוכנת פיגמה

תוכנית לימודים עדכנית כולל כלי Ai

עיצובי בוגרים

למי מיועד הקורס?

אם גם לכם יש שאיפות גבוהות ואתם מעוניינים בהתפתחות מקצועית, אם גם אתם מבינים שכדי להישאר רלוונטיים בתחום אתם חייבים לשמור על רמת עבודה גבוהה, זה הקורס בשבילכם. בנינו עבורכם תוכנית לימודים מיוחדת שתיקח אתכם לשלב הבא בקריירה שלכם בדרך הקצרה והמדוייקת ביותר. הקורס מיועד למעצבים מכל התחומים וכמובן גם לבעלי ניסיון עיצובי, בוגרי לימודים או מעצבים פעילים.

לפרילנסרים

שרוצים לתמחר את עצמם גבוה יותר

למעצבי פרינט

שרוצים לעשות את המעבר לדיגיטל

למעצבי דיגיטל

שמעוניינים במקפצה ושדרוג הקריירה

מעצבים בכל תחום

שמעוניינים בהסבה מקצועית תוף כדי מנוף הידע שיש ברשת

טעימה קטנה מהקורס

‌קבלו טעימה קטנה – שיעור אחד מתנה מאיתנו וממנהל הקורס, שגיא שרייבר, מייסד מגזין פיקסל פרפקט

ההקלטה של הסרטון הזה היא רק חלק פצפון מהחידושים האחרונים שהכנסנו לקורס המתקדם לעיצוב UI/UX , כחלק מההבנה של השוק שמשתנה, של הטכנולוגיה המתחדשת ועוד..

ארגז כלים מקצועי

ליווי אישי וקרוב

מנטורינג וחניכה אישית

עבודה מעשית

התנסות מעשית הכוללת ליווי אישי

הכנה לשוק העבודה

מפגש עם המובילים מהתעשייה

הכשרה בזמן קצר

מתאים לשילוב עם עבודה

איך בונים קריירה ב UX/UI?
מהם הכלים הרלוונטיים עבור כך?
והכנה ליום שאחרי הלימודים

כלים באפיון, עיצוב ו- AI

תיק עבודות איכותי

נטוורקינג

שיטות לזיהוי טריגרים
אמוציונליים בעיצוב

טקטיקות עיצוב שמשתמשים
בהן מותגים וחברות

מה נלמד?

יסודות העיצוב הדיגיטלי

קורס מקוון העוסק ביסודות העיצוב הדיגיטלי. מטרתו להשוות את מושגי היסוד בין הסטודנטים בכיתה. בקורס נלמד כיצד ניגשים לעבוד על אתר/ אפליקציה.

צלילה לתוך עיצוב UI

איך ליצר חוויה אחידה למשתמש באפליקציה? הגשת פרויקט ראשון ותרגול מיקרו אינטרקציות ואנימציות בממשקים, איפיון פרסונות וביצוע User journey map. תוך שימוש בכלי בינה מלאכותית (AI): ChatGPt, Midjourney

מרעיון לביצוב בצורה הכי מתקדמת

נלמד כלים הכי מתקדמים לאיפיון, במודל של מספר תרגילים לפיה מתרגלים איך להגיע מרעיון גולמי ועד ל- Prototype. הצגת המתודולוגיה לאיפיון, המשלבת עקרונות UX מהמתקדמים בתעשייה בנוסף לכלים של Storytelling.

הכנה לשוק העבודה והגשה סופית

במהלך הקורס יתקיימו שיעורים וסדנאות שיכינו אתכם לקראת שוק העבודה וההשתלבות בו ויוצגו בפניכם האפשרויות המגוונות הפתוחות למעצבי מוצר בארץ ובעולם.

סגל ההוראה

IMG_5794-1
שגיא שרייבר, מוביל את הקורס המתקדם UX/UI

שגיא שרייבר

מנטור, יזם והמייסד של מגזין פיקסל פרפקט ו-Hacking UI. שגיא עובד כבר 10 שנים בתעשייה ו-6 שנים בעיצוב מוצרים דיגיטליים. ברזומה של שגיא ניתן למצוא חברות כגון: Fiverr, eBay, SimilarWeb. שגיא הוא מנטור למעצבים עצמאיים וגם יועץ סטארט-אפים באופן רשמי בגוגל לאנצ’פד.

עידו צמח
עידו צמח מעצב גרפי UX/UI

עידו תמח

בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר ובשנת 2003 הקים יחד עם שותף את Bee-Creations – משרד מיתוג ואינטראקטיב. עידו בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה במיתוג על כל גווניו, תכנון ועיצוב ממשקי משתמש ובניית אסטרטגיות מותג עבור לקוחות בכל העולם. 

תוכנית הלימודים נבנתה על בסיס מחקר מעמיק עם טובי המעצבים בארץ ובעולם שהציפו את הקשיים והידע החסרים למרבית המעצבים בעבודתם היומיומית. התוכנית מקפידה על:

  • עדכניות וטכנולוגיה – תוכנית הלימודים עדכנית ומתחדשת בהתאם לשינויים המתרחשים בענף
  • ניסיון – הנושאים הנלמדים נבחרו בקפידה מתוך הבנה עמוקה של הענף, הצרכים בשוק וקהילת המעצבים
  • עבודה מעשית – הקורס נבנה במטרה לייצר עבורכם התנסות מעשית והוא כולל ליווי ומפגשי אונליין

סגל ההוראה

צוות המורים – מורכב מצוות מקצועי בעל שנים רבות של נסיון בתעשייה , מרצים מובילים ופעילים – יסודות וסודות המקצוע נחשפים לפניך על ידי מעצבים פעילים בוגרי המחלקות המובילות בארץ, ואנשי מקצוע מומחים למקצועות השונים. לכל צוות המרצים ניסיון רב בהוראה מעשית, ופעילות מצליחה בעיצוב בעולם המעשי. בנוסף כולל הצוות גם מרצים אורחים הפועלים בחברות המובילות כיום בשוק העבודה

חומרי עזר והכנה מוקדמת לקורס | מה תקבלו?

יסודות העיצוב הדיגיטלי

קורס מקוון העוסק ביסודות העיצוב הדיגיטלי. מטרתו להשוות את מושגי היסוד בין הסטודנטים בכיתה. בקורס נלמד כיצד ניגשים לעבוד על אתר/אפליקציה.

המדריך השלם של פיגמה למתחילים

קורס מקוון – בעברית – על התוכנה שכולם עובדים איתה – פיגמה. הקורס מתעדכן בהתאם לעדכונים האחרונים של התוכנה.

עושים קריירה

קורס מקוון שייתן לכם כלים רציניים להצלחה בקריירה, משתף סודות מהתעשייה, וטיפים פרקטיים מוכחים למציאת עבודה ולקוחות.

בוגרי הקורס מספרים

רוצים לשמוע עוד?

מלאו פרטים או התקשרו 1700-70-60-36