87% מבוגרי המכינה שלנו התקבלו ללימודי אדריכלות ועיצוב! עכשיו תורכם.

אתם רוצים ללכת ללמוד תואר ראשון באדריכלות? עיצוב? תקשורת חזותית? אופנה? מזל טוב! אתם חושבים על העתיד שלכם, ואלו ללא ספק מקצועות שכאן בשביל להישאר.אבל רגע. עצרתם לחשוב מה באמת צריך בשביל להתקבל ללימודים?

אל תחשבו יותר מדי, כי קיץ 2021 זה בדיוק הזמן לתכנן את המסלול הנכון שלכם אל אחד ממוסדות הלימודים. ומהמכינה לעיצוב ואדריכלות של סטודיו 6B, אתם תבואו הכי מוכנים שיש. אנו מכינים מדי שנה, את מספר המתקבלים הגבוה ביותר לאקדמיות לעיצוב בארץ.

אז אתם רוצים להתקבל לשנקר, בצלאל או הטכניון, ולהגשים את חלומכם להפוך למעצבים או אדריכלים? הצעד הראשון שלכם יהיה ללא ספק לימודים אקדמיים.

בתהליך הקבלה לאקדמיה, בכל מוסד המעניק תואר ראשון בעיצוב, תתמודדו מול מאות מועמדים כשבסוף התהליך מכל 6 מועמדים יתקבל רק אחד. ובעולם התחרותי של היום, המעצב החדש יידרש למגוון כישורים רחב, לכן תכנית הלימודים שלנו נבנתה במיוחד על מנת שנוכל להעניק לכם יתרון בתחומים החשובים ביותר.

הזמן להתחיל להתכונן הוא עכשיו. למה?

כי מבחני הקבלה באקדמיה מתקיימים בינואר עד מרץ 2022, ובכדי להציג תיק עבודות מרשים, ייחודי ומקצועי, אתם צריכים זמן וניסיון, וזה בדיוק מה שהמכינה תעניק לכם. המועד האחרון בהחלט להתחיל להתכונן הוא אוקטובר 2021, אבל בכדי שיהיה לכם מספיק זמן לבנות את תיק העבודות שלכם, מומלץ להתחיל כבר הקיץ.

על מה יבחנו אתכם?

על יצירתיות, יכולות הצגה וכלים טכניים.

יום פתוח לכל מסלולי המכינה בסטודיו 6B
מתוך תיק העבודות של שרי לאון, סטודנטית במכינה לעיצוב ואדריכלות בסטודיו 6B

איך תקבלו את הכלים הנכונים להצליח?

על ידי הכוונה מקצועית ואישית ממיטב המורים בישראל, בשיטה ייחודית וממוקדת. עשרות מבוגרי בתי הספר הטובים בארץ ובעולם ילמדו אתכם בדיוק את מה שאתם צריכים – לא פחות, ולא יותר. מטכניקות, דרך כלים פרקטיים להעברת הרעיון שלכם בצורה יצירתית ותמציתית, השיטה שלנו תלווה כל אחד ואחת באופן אישי, עד לבניית תיק עבודות מרשים, כלים לראיון קבלה מוצלח ועוד.

אתם רוצים להתקבל ללימודי עיצוב, אדריכלות, תקשורת חזותית או אופנה?
הזמן הוא עכשיו.

מרתון גיאומטריה במכינה המובילה לעיצוב ואדריכלות

עיצוב מתחיל כאן

לפרטים על המכינה ותיאום שיחת ייעוץ

    אישור קבלת מידע פרסומי