סטודיו 6B גאה להשיק את הסניף החדש בחיפה ​

סטודיו 6B גאה להשיק את הסניף החדש בחיפה

הסניף, שעוצב בקונספט של הפכים משלימים וזיקה לנוף, הוא כל מה שמרחב לימוד צריך להיות: פונקציונאלי, ארגונומי, נוח ומעורר השראה

הסניף הצפוני החדש של סטודיו 6B הושק לאחרונה בכתובתו הנוכחית בפארק ההיי טק החדש הממוקם במפרץ חיפה, ממש בסמוך לצומת הצ'ק פוסט. הסניף נפתח בקומה השלישית של מבנה חדשני והוא היחיד בו שנהנה מרצף של מרפסות היקפיות רחבות ידיים מהן ניתן להשקיף דרומה להרי הכרמל, מערבה לכיוון העיר, הים וחופיו וצפונה למרכזית המפרץ החדשה.

חליפה בתפירה אישית

מי שתכנן ועיצב את הסניף החדש הם אדריכל מיקי בן-גן, יזם ובעלים משותף של סטודיו 6B, ומעצבת הפנים עדי ורמוס, בוגרת בהצטיינות של קורס עיצוב פנים בסטודיו שחזרה לסגור מעגל והפעם – כאשת מקצוע לכל דבר. תכנית העיצוב שיצרו בן-גן וורמוס, משמשת ככרטיס ביקור לעולמות העיצוב והדיגיטל ומהווה השראה אינסופית לסטודנטים שלומדים בבית הספר. בתוך מעטפת של קירות מסך, יצקו השניים תפיסה מרחבית אופטימלית מבלי להתפשר בשום אפן על הנדסת אנוש מדויקת ונוחות מרבית. את זה, הם עשו באמצעות כעשרים פריטי נגרות שונים שעוצבו במיוחד לפרויקט.

"אנחנו גאים מאוד בחליפה החדשה שתפרנו לעצמנו בתוך מבנה היי-טק חדיש על כל המשתמע מכך" אומר אדריכל מיקי בן-גן "הסניף החדש של סטודיו 6B, מתפרס על פני שטח של כ 200 מטרים רבועים וכולל שטחי לובי שבהם משרד מנהלת, מזכירות לקבלת קהל, מטבחון וספרייה, כיתות מחשב ותפירה רב תכליתיות ושתי כיתות נוספות שבהן ריהוט מודולרי המתאים לצורכי אירועים והרצאות. כל התשתיות שהוטמעו בחללי הסניף השונים, מותאמות לטכנולוגיית העתיד כשהן מחוברות למערכות החכמות החדשניות ביותר".

כאן לומדים סטודנטים מרוצים

על מנת לייצר עניין ובו בזמן לא להסיח מדי את דעתם של המשתמשים בחלל, בחרו בן גן וורמוס בקונספט עיצובי אסתטי, מעניין ועדין של הפכים משלימים. כך, הם חיברו בין חשוף ונסתר, חם וקר, מעוגל וישר, רך וקשה, פונקציונלי ואסתטי, טבעי ומלאכותי, ישן וחדש. בנוסף, כדי לייצר לסטודנטים חווית הפסקות נעימה, באווירת בית קפה רוויה באינטראקציות שונות, בחרו המעצבים לשבץ במרפסות ריהוט גן צבעוני באווירה קלילה וצעירה וכן גופי תאורה לשעות החושך ותנורי חימום לימים קרירים יותר.

"מטרת התכנון מבחינתנו, הייתה ליצור מרחב לימוד ועבודה שייתן השראה למי שלומד בו, שיעשה חשק למי שעובד בו ושיגרום למתעניינים בלימודים ומרואיינים לעבודה לרצות להישאר ולחזור אליו. כל זאת, מבלי להתפשר על הנדסת אנוש אופטימלית ותחושת שלומות שינצלו עד תום את נתוני הפתיחה של המרחב" מסכמים אדריכל בן-גן ומעצבת הפנים ורמוס.

סטודיו 6B: רחוב ספיר 5, חיפה.

לתיאום שיחה עם יועץ לימודים

לפרטים צרו קשר או התקשרו 1700-70-60-36

    אישור קבלת מידע פרסומי