התמצאות בעולם התאורה כיום

הסדנא לעיצוב תאורה, הינה סדנא מקצועית חווייתית בת 5 מפגשים, מעניקה למשתתפים ידע עיוני ומעשי בתכנון ועיצוב תאורה בחללים פרטיים ומסחריים השונים. בסדנא נכיר את יסודות העבודה עם תאורה כאמצעי המדגיש את האדריכלות ועיצוב פנים.

מטרת הסדנא לעיצוב תאורה

מטרת הסדנא לעיצוב תאורה –  להעשיר את הידע העיצובי על יסודות השימוש בתאורה, להקנות כלים כיצד לגשת לתכנון התאורה. הסדנא תעצים את הידע שלכם בעולם המושגים הקשורים עיצוב תאורה מתקדם, החושף את המעצב לחידושים וטכנולוגיות בתחום, ליצירת חוויה צרכנית ייחודית והדגשת החיבור הבין החומרים והטקסטורות.

לימודי בוקר / ערב

Asset 5

תל אביב

5 מפגשים

למי מיועדת הסדנא?

סדנת עיצוב תאורה מקנה ארגז כלים משמעותי לעולמו של מעצב פנים/אדריכל המנוסה והמתחיל כאחד, ומעניקה הבנה כיצד לבחור בדרך מושכלת את גופי התאורה כאמצעי לשדרוג העיצוב ובידולו.

סגל ההוראה: מעצבת התאורה - רמה מנדלסון

זוכת תחרות Source של Cooper Lighting בארה"ב.

זוכת אות העיצוב הישראלי 2017 בעיצוב תאורה.

זוכת פסל הזהב בתחרות A'Design Award לעיצוב תאורה 2018.

רמה בעלת סטודיו לעיצוב ויעוץ תאורה. עובדת עם אדריכלים, מעצבים ויזמים בינלאומיים וישראליים. רמה מקפידה על תוצר יצירתי, ברמה עיצובית גבוהה, שמשרת את הפרקטיקה לצד האסתטיקה, ומביאה את טביעת האצבע הייחודית שלה, באופן שמסייע ללקוח להביע את הרעיון ויזואלית.

רמה לא דבקה בסגנון עיצוב אחד אלא משלבת בין העולמות ומתאימה את עצמה לפרויקט. יוצרת עבור פרויקטים גופי תאורה דקורטיביים מיוחדים, המשתלבים עם השפה העיצובית של הפרויקט, חלקם אף נבחרו להשתלב בקטלוגים של החברות הגדולות בתחום התאורה.

למה ללמוד עיצוב תאורה בסטודיו 6B?

רוצים להתמצא בעולם התאורה בעיצוב פנים?

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    אישור קבלת מידע פרסומי