הסטודנטים שלנו מהקורס לעיצוב גרפי הגישו החודש פרוייקט עליו הם עבדו זמן רב – אפליקציית מזג אוויר מעוצבת. בתום הסדנה בת 3 חודשים, בה עברו הסטודנטים תהליך של תכנון ועיצוב אפליקציות למובייל, הגישו הסטודנטים את גירסתם לאפליקציית מזג אוויר. הרעיון היה למצוא שימושים מקוריים לאפליקציה ולעודד את השימוש בה. כל אחד מהסטודנטים המוצגים חיפש לתת לאפליקציית מזג האוויר המוכרת, שימוש נוסף ההופך אותה ליותר אישית:

אורטל כהן עיצבה אפליקצייה המיועדת לזוגות ומעבר לציון מזג האוויר, גם מציינת "כמה היא מרגישה" לעומת "כמה הוא מרגיש" ונותנת במה נוספת לויכוח הותיק בין המינים למי קר/חם יותר.

נטלי בר שילבה בין מזג אוויר ואטלס עולמי המציינת אירועים הקשורים במזג אוויר בעולם: מתי נפתח מלון הקרח בשוודיה והיכן מתרחשת ביפן פריחת הדובדבן .
 
 
אורן דולב עיצב אפליקצייה המיועדת לגולשים מכל הסוגים: רוח, קייט וגולשי גלים אפליקציה מעוצבת - מה מזג האוויר אצלכם?שירה קירשבוים יצרה אפליקציה המחליפה את איור הרקע לפי השינוי בטמפרטורה ואף ניתן להוריד רקעים גיאומטריים שונים   קרולינה ארליכמן עיצבה אפליקציית מזג אוויר שהיא גם רשת חברתית המאפשרת שיתוף תמונות הקשורות במזג האוויר ומתן לבבות ("לייקים") לא להאמין שאפליקציות כל כך מעוצבות, מוקפדות ומושקעות נעשו במהלך הלימודים ובקורס שעדיין לא הסתיים. אם ככה זה נראה עכשיו, אנחנו צופים עתיד אביבי מאד למעצבים שלנו.