האם תמונה באמת שווה אלף מילים? סטודיו 6B שמח להזמינכם להרצאתו של עוזי מיכאלי, בהרצאתו נעלה נושאים כמו, איך לבנות מצגת שתעביר את הרעיון החדשני שלכם למיזם? איך להציג מוצר, שירות או אמנות באופן ברור ומרתק? אם זה מעניין הצטרפו למפגש היכרות עם הסדנא החדשה של עוזי מיכאלי, אמן תקשורת חזותית שבחר לחלוק מנסיונו בהסברת רעיונות יצירתיים באופן חזותי.  מפגש זה ילווה ברעיונות מהאמנים המוכשרים בארץ ובעולם ופונה לקהל הרחב גם שאינו מעצב אבל עדיין סקרן לדעת כיצד עושים את זה בשטח וגם במצגת שלו מחר.

מי זה עוזי מיכאלי? את דרכו המקצועית התחיל כצייר טישירטים, המשיך כסטודנט עיצוב תקשורת חזותית ומאז – עובד כארטדירקטור – אמן יוצר וצייר שהוא איש שיווק ורעיונות וגם כותב ומעצב מצגות שמציגות ידע ויכולת של צוות המשרד מול צרכן או לקוח והכל תוך רגע. אוהב כל רגע כזה והיו מאות או אלפי רגעים כאלה עבור מותגים, שירותים, עמותות, מפלגות, להקות, הצגות, מומחים, פורמטים, אפליקציות, מאבקים, עיתונים, גיוסים וכל אחד מיוחד, שונה ומעניין.

ההרצאה תתקיים בסטודיו 6B – סניף ת"א, רח' אחד העם 39 ביום חמישי, 4/4/13 בשעה 20:00 הכניסה להרצאה מותנית בהרשמה מראש ובחינם לרשימת המוזמנים!

להרשמה: מזכירות סטודיו B6, בטלפון 03-5669982 או במייל info@6bstudio.co.il נשמח לראותכם צוות הסטודיו