הדברים הטובים במחלקה לעיצוב פנים

אדריכלית לילך מרזר, ראש המחלקה לעיצוב פנים, מספרת על הדברים הטובים והמעניינים שקרו השנה

המחלקה שלנו לעיצוב פנים יכולה להתגאות בהרבה דברים בשנה החולפת. על תכנית המנטורינג המצליחה והמרגשת סיפרנו לכם כאן.

אבל היו עוד כמה דברים שקרו השנה אצלנו במחלקה. הנה כמה מהם:

הרצאות בוגרים

השנה התחלנו במסורת של ערב הרצאות בוגרים. אחת למספר חודשים נארח בוגרים מצליחים של המחלקה לפאנל הרצאות בנושא עבודתם בשוק העצמאי. האירוע הראשון התקיים לפני כחודשיים ולקחו בו חלק המעצבים הבוגרים ירון יפתח בן גרא, ליאת פוסט ואורלי דקטר. הערב היה מוצלח ביותר ומעורר השראה. האירוע הבא צפוי להתקיים בפברואר וכדאי לכם להגיע.

מתחרות סטודנטים לעיצוב ספא

מסורת נוספת שנמשכה השנה, היא תחרויות העיצוב שאנו יוזמים בשיתוף חברות מסחריות כדי לאפשר לסטודנטים שלנו להרגיש פרוייקט אמיתי מהו. השנה התקיימה תחרות לעיצוב חללי הספא במלון הבוטיק "אירופה" שבטבריה. בתחרות זכתה בוגרת הקורס, דפנה גרבינסקי.

עיצוב המלון הוא גאווה בפני עצמה. את המלון עיצבו שני בוגרי הקורס זוהר עובד ואסנת כהן שהם גם בעליו של המלון. התוצאה מרשימה ביותר והעיצוב הקסום לוקח את המבקר במלון כמאה שנה אחורה אל התקופה העותמאנית בחוויה של כל החושים.

גם במחלקה לעיצוב פנים בחיפה נוצרו פרוייקטים מרגשים השנה. רצינו לחלוק איתכם את אחד מפרוייקטי הגמר המוצלחים שעיצבה הסטודנטית איריס הרפז.

הנה מהשאיריס מספרת על הפרוייקט שלה:

השראה לתכנון ולחלוקת החלל נלקחה מתוך המושג צומת רחוב. המטרה היתה לקשר בין שתי קומות הבית כסמל לקשר ולמפגשים בין בני המשפחה. נושא ההצטלבויות שימש השראה גם לתכנון פרטי הריהוט, אשר חוצים את הבית בצורה אנכית או אופקית: הספרייה עשויה קורות פלדה שחורות ומתנשאת לכל גובה החלל הכפול בסלון.

 במת העץ המרחפת מתחילה כבסיס מיטה בחדר השינה של ההורים וממשיכה לתוך חדר הרחצה.

דוגמא נוספת היא ספסל גבס מצופה בבטון דקורטיבי המתחיל בחדר הרחצה של הילד, עליו מונחים הכלים הסניטריים וממשיך לחדר השינה שם משמש כספסל ישיבה.

בהתאם לקונספט האורבני, החומרים שנבחרו לפרויקט הינם חומרים גולמיים כגון בטון חשוף, קורות פלדה, זכוכית ועץ אלון מבוקע.

הלימודים במחלקה לעיצוב פנים מתקיימים לאורך כל השנה. בואו לעשות את מה שאתם באמת אוהבים – לחצו כאן לפרטים נוספים על הקורס לעיצוב פנים