אני רוצה לספר לך על חנות הכלות החדשה שלי!
בשנה האחרונה עבדתי הרבה בתפירה אישית של שמלות כלה וערב ושמתי לב לטרנד שתופס תאוצה והוא של חיפוש וקניית שמלות כלה באינטרנט.
נכון שלכאורה זה נשמע קצת מופרך אבל יש לכך המון ייתרונות – הכלות המיועדות של ימינו מאוד עסוקות, הן גם עובדות וגם מפיקות את הארוע וגם לפעמים כבר אמהות או בדרך להיות… ואין להן זמן לשוטט בין מעצבים כשהן יכולות לראות הכל בקליק, הן אף לא מוגבלות לישראל והמחירים כמובן הרבה יותר תחרותיים.
 
בחיפושי אחר שמלת כלה באינטרנט נתקלתי בשמלות רבות ברובן מיוצרות בסין באיכות נמוכה ולכן החלטתי לתת מענה בדמות שמלת כלה של מעצבת באיכות של בוטיק אופנה, בנוחות של קנייה באינטרנט, עם אחריות ומשלוח עד הבית ובמחיר נגיש במיוחד.
 
היתרון עבורי הוא שאני יכולה להגיע לכל כלה בכל מקום בעולם בין אם באמצעות האתר האישי שלי ובין אם דרך חנות האטסי שפתחתי ותופסת גלים מרשימים…
 
כבוגרת הסטודיו, חשוב לי להראות שלא חייבים להצמד למסגרות הקונבנציונליות בעולם האופנה. יצירתיות זה לא רק בתפירה ובעיצוב, זה גם בהגשה, בגמישות ובחדשנות.
הקולקציה שלי, גם היא מושפעת מעקרונות אלו ולכן במקום שמלות בניתי מערכות לבוש כך שניתן להזמין כל חלק בנפרד, לחבר ביניהן לפי מה שהכלה אוהבת ובעיקר לתת מענה לצורך בשתי שמלות וכך במקום לרכוש שמלה לטקס ושמלה למסיבה ניתן פשוט להחליף חצאית.
 
לבסוף, תיבלתי את האתר בבלוג משעשע עם פוסטים שממש חשוב לדעת לקראת יום הכלולות ועכשיו מה שנותר לך לעשות זה להכנס לאתר ולחנות הבינלאומית!