אז כבר רמזנו לכם בדף הפייסבוק שלנו שהשנה היה לילה לבן מלא השראה וכישרון. ועכשיו אנחנו רוצים להכיר לכם את בוגרי המכינה המצטיינים.

כמו בכל שנה בלילה הלבן, קצת אחרי שאנחנו פותחים את הדלתות לקהל הרחב, אנחנו מתכנסים לטקס הענקת הפרסים למצטייני המכינה. הזוכים במקום הראשון בכל אחד מתחומי העיצוב קיבלו כל אחד פרס בסך 1,000 ₪ וקורס פוטושופ שיכין אותם לשנה הראשונה בלימודים. השנה החלטנו להעניק פרס גם למקום השני והשלישי – וגם הם זכו בקורס פוטושופ.

אז אנחנו גאים להציג בפניכם את הזוכים הגדולים של השנה, לפי תחומי העיצוב השונים:

תקשורת חזותית/ עיצוב גרפי

מקום ראשון – מאי דניאלי רישומים שהודבקו על שערי מגזין "ווג" האיטלקי

מקום שני – ניצן דדון  "רורשאך" – אינטרפרטציה איורית לכתמי צבע שנוצרו באקראיות . בהשראת מבחן כתמי הדיו של רורשאך.

 

מקום שלישי – קובי טל "אל תשליכני" – עבודה על היחס של החברה לאנשים הזקנים, כמו נייר משומש שכבר לא זקוקים לו – מקמטים וזורקים.

עיצוב תעשייתי

מקום ראשון – נדב מאיר "בליסטיקה" – מבחן בליסטיקה המדמה את מסלולו של כדור הנורה מנשק בגוף האדם. ע"י יציקת בלוק ג'לטין, ירי של כדור 9 מ"מ דרכו, הזרקת חומר גומי נוזלי, התקשותו ולאחר מכן קילוף הג'לטין – התקבל מסלול הכדור בתלת מימד.

מקום שני – דפנה קפלן "צלחת סליק" – צלחת אשר מאפשרת החבאת אוכל שאינך מעוניין לאכול.

מקום שלישי – אמילי כהן אריזות מקליפות תירס מיובשות – האריזות עשויות מקליפות תירס בלבד ומיועדות להכיל קורנפלקס.

עיצוב אופנה, טקסטיל וצורפות

מקום ראשון – ירדן טל "תבניות ביצים" – כל ביצה היא אדם. כולנו נוצרים באותה תבנית אבל כל אחד מאיתנו בנוי אחרת בפנים. כל ביצה נוצרה באותה תבנית אבל כל ביצה מורכבת מבדים שונים.

מקום שני – גל יעקובוביץ קולקציה בהשראת צלליות של מפלצות

מקום שלישי – דרור כהן

שמלת מים

עיצוב פנים

מקום ראשון – הרדוף שינווטר לכל אחד צריך להיות מקום בו תחושת הביטחון שולטת, כל כאב נעלם והקירות בו אוגדים את הסודות הכמוסים ביותר.  את החלל שלי, אני עדיין מחפשת. בעבודה מוצגים שלושה חללים שצורתם נוצרה בהשראת חללים קיימים: החדר שלי ובית קפה קבוע בניו-יורק- בהם אני מוצאת נחמה, והדירה העתידה לבוא, שם, כך אני מקווה, תחושת הבית תמלא את ריאותיי ברגע בו כף רגלי תדרוך על מפתן הדלת.

מקום שני – שיר לוי "אנשי הארון" – גדלתי בסביבה של אנשים בוגרים, מאחר ואני בת זקונים. המוזיקה והלהקות שדיברו אליהם היו הסאונד של ילדותי. איור של אנשי הארון מתוך "סיפורי פוגי" של כוורת.

מקום שלישי – טל שבת  שלושה פסלים שדרכם בחרתי להביע את הפנים החדשות שלי לאחר הפציעה ועד היום.

אדריכלות

מקום ראשון – רן בן שיה Wood man

מקום שני – יואב כספי  "Corner Globe " – אני מרגיש בטוח בפינות. כשאני מציע את המיטה שלי אני יוצר פינות. גם במצבים מלחיצים אני מחפש ליצור פינות. יש משהו מרגיע בידיעה שאני צריך להיות מודע לפחות זוויות. האופק המצומצם נותן לי את האפשרות למקד את המחשבה שלי לפרספקטיבה יותר מדויקת. תוך שימוש במפות עולם שונות של Buckminster Fuller וטכניקות קיפול נייר, יצרתי עולמות בעלי פינות, כאלה שארגיש יותר בטוח בהם.

מקום שלישי – עדן דיין מרחב לרקדנים

אמנות, צילום ואנימציה

מקום ראשון – נופר שווייצר "dangerously cute"  –  ביקורת על אנשים המשתמשים ב"חמידות" כמניפולציה להשגת מטרה. שמן על קנווס 50X40

מקום שני – קים מור כולם חלקים משלם שהוא בעצם שקף, מלא דודלס מהסקצ׳בוק וניירות רנדומלים מהבית וכמה חדשים שהעברתי לפורמט אחד, בעיקר כי אני מפוזרת והיה כיף לראות את זה מתגבש ויוצר מעין תעודת זהות.

מקום שלישי – דוד ויץ אנשים עילאיים ומתנשאים" – מיתוג לעמוד הפייסבוק הפופולרי כמועדון אקסקלוסיבי לגברים בלבד. משום מה היה לי קל יותר לדמיין כי מאחורי המשפטים הציניים והפלצניים עומדים גברים. לא שנשים לא יכולות להתנשא 😉 בחרתי שלושה משפטים שאהבתי ועיצבתי את הדמיות שעומדות מאחוריהן. 

גם אתם רוצים להתקבל ללימודי עיצוב?

או התקשרו אלינו בטל': 1-700-70-60-36