לאחר שנת עשייה פורה וגדושה באתגרים, העבודה הקשה משתלמת! המרצים שלנו נמצאים בחזית העשייה האמנותית והעיצובית בארץ ובעולם.
 
גדעון לוין – מרצה במכינה, צוות עיצוב גרפי, צילום
 
מרצה המכינה, גדעון לוין, השתתף השנה בתחרות האמן המבטיח של כלכליסט לשנת 2013 וזכה במקום הראשון.
 
 
בעקבות זכייתו, הוזמן גדעון להציג תערוכת יחיד של עבודותיו באוסטריה. התערוכה "21.22.23", עוסקת בזיכרון כחלל מטאפיזי ודנה בניסיון להמחשתו בעולם הממשי. גדעון בנה מיצבים במדבר, המשחזרים את אותם מקומות בהם עבר אימונים צבאיים, סימן אותם במדים מכווצים ותיעד אותם בצילום. התערוכה התקיימה בגלריה “BASE LEVEL”, גלריה לאמנות עכשווית הממוקמת בלב העיר העתיקה של וינה. במעמד פתיחת התערוכה, שהופקה בשיתוף בית המסחר אוסטריה- ישראל, נכח שגריר ישראל באוסטריה ומכובדים רבים אחרים.
 
עודד גל – מרצה במכינה, צוות עיצוב גרפי לאחרונה התחיל עודד גל, מהמרצים במכינה, לעבוד על פרוייקט הגמר שלו בבצלאל בשיתוף עם אריק שטרנברג. כבר בשלבי העבודה הראשונים, זכה הפרוייקט לתהודה ולסיקור באתר YNET. הפרוייקט, שנקרא wonder table, עוסק בהכוונת ילדים לצריכת תוכן מאוזנת של תכניות טלוויזיה, באמצעות משטח מגע גדול המונח על גבי שולחן הסלון. באמצעות המשטח יוכלו הילדים ללמוד על כמות זמן הצפייה בטלוויזיה שנותרה להם ויוכלו לצפות רק בתכנים שהוריהם קבעו מראש. בנוסף, המשטח יעודד אינטראקציה בין-אישית ופעילויות מוטוריות החשובות להתפתחות הילד. הפרוייקט נעשה בהתייעצות עם פסיכולוגית הילדים, הילי כוכבי. על אף כי מדובר בשלב ראשוני, הוצג הפרוייקט כרעיון למעבדות הפיתוח של מיקרוסופט ובחודשים הקרובים תרוכז העבודה על עיצוב ממשק המשתמש.

אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה שפורסמה בנושא באתר YNET

אביחי תדמור – מרצה במכינה, ראש צוות עיצוב תעשייתי מרצה המכינה והמעצב התעשייתי אביחי תדמור, מוכר לכולנו בעקבות עיצוביו הפרקטיים ומלאי ההומור, כמו מחדד הפינוקיו, עליו סיפר בערב 10X6, שהתקיים בסטודיו לפני חודשים אחדים. לאחרונה, נבחר אביחי לאחד משבעת המעצבים המבטיחים של השנה הקרובה ע"י מגזין נישה. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את הכתבה באתר נישה.
 
קרן יעלה גולן – מרצה הקורס לעיצוב פנים יריד צבע טרי מתקיים ב-6 השנים האחרונות ומציג עבודות אמנות עכשווית של אמנים ישראליים. מטרת היריד לחשוף את הקהל הרחב לאמנים הישראליים ולקרבם לתחום. מעצבת הפנים והאמנית, קרן יעלה-גולן, המרצה בקורס לעיצוב פנים בסטודיו, נבחרה להשתתף ביריד ולהציג מעבודותיה. 
 
עדי זפרן וייסלר – מרצה במכינה, צוות עיצוב תעשייתי השנה, לראשונה מאז הקמתו של יריד צבע טרי, הצטרף אליו "האח הקטן" – יריד עיצוב טרי. ביריד הוצגו עבודות מעצבים מתחומים שונים, ביניהם עיצוב תעשייתי, עיצוב אופנה ועוד. עדי זפרן וייסלר, מרצה במכינה וחבר בקבוצת המעצבים "ארבע וחמישה" הציג ביריד אחת מעבודותיו.
 
אנחנו גאים בצוות המרצים שלנו ותסמכו עלינו, בקרוב נראה כאן מרצים נוספים מככבים.