מחלקת עיצוב האופנה של הסטודיו ממשיכה למשוך את תשומת ליבם של הידוענים בביצה. סיפרנו לכם כבר על יובל שרף וקרן מור שהגיעו להתלבש אצלנו בסטודיו ומאז כבר הצטרפו אליהן פרצופים מוכרים נוספים. אז למי שעדיין לא שמע, להלן תקציר אירועי הפרקים האחרונים: במסגרת לימודי עיצוב האופנה בסטודיו 6B , אנו מקיימים סמסטר בסימן עיצוב לאושיות אופנה. המטרה לתת כלים לסטודנטים כבר בשלב הלימודים  לעבודת תיחקור נכונה, עיצוב בהשראה מוזה והתאמה לצרכי הלקוח.
 
עיצוב בהשראת מגי אזרזר: ריקי שגב, צילום: LUZ
 
במסגרת הפרוייקט שהתחיל השנה, הספיקו הקורסים השונים שלנו לפגוש כבר  את: קרן מור, יובל שרף, ישראל אהרוני, אניה בוקשטיין ומגי אזרזר ולאחרונה הצטרפה אליהם גם האחת היחידה,  אפרת גוש. בתחילת הסמסטר קיבלו הסטודנטים  בריף על אפרת (סגנון לבוש ,איזה תדמית היא רוצה ליצור לעצמה, מי הקהל שהיא פונה אליו ,מה הדברים שהיא רוצה להדגיש ומה הדברים שהיא רוצה להסתיר )  אפרת הגיעה למפגש הכרות ותאום ציפיות עם הסטודנטים שנרתמו מיד למשימה ויצאו לייצר עבורה את העיצוב הנכון לטעמם.
 
עיצוב בהשראת מגי אזרזר: דבורה סלונים, צילום: LUZ
 
בסוף הסמסטר תערך הגשה חגיגית שבה יציגו דוגמניות את  הדגמים שעיצבו הסטודנטים במיוחד עבור אפרת גוש. לאחר ההגשה תבחר אפרת את הדגם הכי מוצלח לטעמה, הסטודנט הזוכה יעצב עבורה עוד שני דגמים (מיני קולקציה ) שאותם נצלם ויינתנו לה במתנה. ומי לדעתכם יהיה הסלב הבא שיגיע לסטודיו?
 

עיצוב בהשראת אניה בוקשטיין: מור סימן טוב צילום: LUZ

עיצוב בהשראת מגי אזרזר: דנה שפיגל, צילום: LUZ

הגשות בהשראת אהרוני
צילום: LUZ

אניה בוקשטיין מפרגנת