1. כריות עם הבעה – 149 לייקים דמיינו את הסיטואציה הבאה: אמצע הלילה, הבית חשוך, אתם הולכים למטבח לשתות מים, ופתאום אחת הכריות האלה נועצות בכם עיניים.
הכריות האלו כנראה יותר טובות מכלב שמירה ואזעקה ביחד. רוצים לקשט גם את הסלון שלכם במבטים של חתולים? כנסו לכאן.  
2. להרדים את הנסיכה – 173 לייקים הרגע קשה הזה ביום שבו צריך לשכנע את הילדים ששינה זה דבר טוב וחיובי. להם, כמעט כמו לנו, נהיה קצת יותר קל בעזרת מצעים מקסימים עם דמויות שיעוררו את הדמיון וירדימו את הילדים
 
 
 
3. לעולם לא לצאת מהאמבטיה – 235 לייקים טיפול זוגי. ספא. רוגע אינסופי. כיף. כיף. כיף. אחת התמונות הפופולריות שהעלינו, מישהו קנה את זה כבר?
 
 
 
4. שטיח ארוחת בוקר – 268 לייקים יש שטיחים פרסים, יש פרקטים, יש שטיחים מקיר לקיר ויש – את זה. 2 ביצי עין רכות ונעימות שיחממו לכם את כפות הרגליים. אי אפשר להגיד לא לדבר כזה.
 
5. הדרקון הטאיוואני – 300 לייקים
ככה זה בטיאוואן. הולכים על החוף, נהנים מהמים החמימים ומהחול הרך, ודרקון עלול לצאת מהאדמה ולטרוף אתכם. היזהרו!
הדרקון היפהפה הזה שקיבל המון לייקים הוא חלק מתערוכת פיסול בחול שנערכת בטאיוואן – אם אתם מגיעים לאיזור, שווה לכם לבקר שם.
 
    
6. מקלחת של גראף – 312 לייקים אחד הפוסטים הפופלרים שהיו לנו בזמן האחרון – המקלחת המדהימה של חברת Graff. עיצוב מדהים, מגוון מצבי זרימת מים, אור אווירתי, כל אלה יעלו לכם משהו כמו 15,000$. שווה לא?
 
 
7. תמי 4 להולכים על 4 – 313 לייקים תודו שזה רעיון מעולה. לא עוד ללכת ולחזור פעמיים ביום בשביל למלא לו את הקערה ועל הדרך לשפוך מים בכל הבית ועל השטיחים, לא עוד מבטים עצובים והרגשת אשמה של הורה מתעלל. רק צריך ללמד אותו לדרוך על הפדאל. ולפתוח את הפה. ולהפסיק לדרוך כשהוא רוצה להפסיק לשתות.
מישהו מכיר מאלף כלבים?
 
 
8. להיות קצת שונה – 322 לייקים נראה כיף לגור בבית עם חלון כזה. האם כל החדר על הצד, סטייל  Inception או רק החלון? בין אם התמונה אמיתית או מניפולציה קטנה ומתוחכמת, כריסטיאן ביירל גונזאלס תפס משהו שכנראה מעניין את כולנו – איך מצליחים לשמור על ייחוד.
 
 
 9. קעקוע תלת מימדי – 347 לייקים
 הפוסט הכי פופלרי שלנו שהגיע לעשרות אלפי בתי אב ולכמה קיבוצים, הקעקוע התלת מימדי. הדיון על הפוסט הזה מהר הדרדר להאשמות שקשורות בחוסר טעם בבחירת קעקועים, אבל אין ספק שזו תמונה מרשימה. אהבתם?
 
 
 
10. סושי בצורות – 383 לייקים כשנתקלנו בתמונה הזו – נהיינו רעבים. אחרי שאכלנו, נהיינו קצת עצובים. כי מה שאכלנו לא היה כיפי כמו הסושים החמודים האלה. רוצים להכין גם בעצמכם?