איה עזריאלנט היא אחת הנשים הידועות והמוערכות בתעשיית התכשיטים העולמית. עזריאלנט היא המעצבת, הבעלים והמנכ"לית של איה אינטרנשיונל בארה"ב. השילוב המיוחד של כל כישרונותיה הוא שהפך את החברה לאחת המובילות בתחום תעשיית התכשיטים בעולם והיא נחשבת לכזו, כבר למעלה מ- 20 שנה.
 
הקולקציה הראשונה של AYA AZRIELANT – סיכה ועגילים בצורת כוכב ים, שעשויים מזהב 18 קאראט, העמידו את איה על המפה, גם בארצות הברית וגם מחוצה לה. השימוש בטקסטורה הכדורית, שנעשה בהשראת הים והטבע בארץ הולדתה, ישראל, הפכו לסימן המסחרי של המותג ולאחד מסממני ההיכר שלו.
מאז, איה ליטשה והעשירה את הקולקציה שלה, ובנתה אנסמבל מגוון של סטים המשלבים יהלומים, פנינים ואבנים צבעוניות נדירות. בשנים האחרונות הרחיבה איה את מגוון המוצרים ופיתחה קולקציות מרהיבות ביופיין מחומרים נגישים וקלים להשגה כמו כסף, אבני קריסטל, פנינים ואפילו עץ ועור.
 
המגזין "Working Woman" הכריז על איה כאחת מ- 50 נשות העסקים המובילות בארצות הברית. התכשיטים שלה הופיעו במגזינים יוקרתיים ביותר דוגמת "New York Times", "Bridal Guide", "W Magazine", "Marie Claire" וגם במגזינים מובילים בתחום התכשיטים, כמובן.
 
איה נולדה בקיבוץ רמת יוחנן. האמנות תפסה חלק נכבד מחייה של איה. לפיסול, שירה, פילוסופיה, מוזיקה ויצירה היה מקום קבוע בחיי היומיום של איה: סבה החלוץ שהיה פילוסוף ואמן בונה כינורות, אביה היוצר המוכשר, אמה הרקדנית ואחיה הפסל, עיצבו את רוחה היצירתית. איה החלה לימודי תנ"ך, ספרות ואמנות באוניברסיטת חיפה והמשיכה ללימודי הפקת סרטים בלונדון. "התכשיטים והקולנוע גם יחד מרוממים את הרוח ומפיקים תגובה רגשית חזקה. שניהם אינם חיוניים אך בהחלט מעשירים את נשמתך ואת חייך, ומייפים את העולם. איך חיינו היו נראים בלעדיהם?"
 
כיום, איה היא אם לשלושה ילדים, וחולקת את זמנה בין תל אביב וניו יורק. היא אספנית נלהבת של אמנות מודרנית, תומכת בארגונים אמנות שונים, בעיקר בתחום אמנויות הבמה. איה הקימה בישראל את חנות הדגל שלה במתחם פארק צמרות החדש בתל אביב, שם היא גם קבעה את מקום מגוריה ואף פתחה גלריית אמנות – "המחסן של איה" – המציע את אוסף האמנות העשיר שלה לקהל הרחב.
 
ההרצאה תתקיים בסטודיו 6B, רח' אחד העם 39, תל אביב.
ביום רביעי, 26/02/2014 בשעה 20:00
הכניסה להרצאה מותנית בהרשמה מראש ובחינם לרשימת המוזמנים!
להרשמה: מזכירות סטודיו 6B, בטלפון 03-5669982 או במייל info@6bstudio.co.il