מעצבת הפנים עדי ורמוס, בוגרת בהצטיינות של קורס עיצוב פנים בסטודיו 6b, סגרה מעגל וזכתה לעצב את סניף חיפה המתחדש של הסטודיו שייפתח בדצמבר

חלום כזה לא מגשימים כל יום. אבל מעצבת הפנים עדי ורמוס, בוגרת קורס עיצוב פנים בסטודיו 6b, היא עדות מקסימה לכך שחלומות אכן מתגשמים. חמש שנים אחרי שעשתה הסבת מקצוע וסיימה בהצטיינות את הקורס, ואחרי שפתחה משרד עצמאי מצליח, זוכה ורמוס, ממש בימים אלה, לעצב יחד עם אדריכל מיקי בן-גן, יזם ובעלים משותף של 6b, את סניף חיפה החדש של הסטודיו.

סטודיו 6B חיפה, צילום עדי ורמוס

לאחר כ 12 שנים במיקום הנוכחי של סניף הסטודיו בחיפה, עומד הסניף הצפוני להשתדרג משמעותית. ממש בקרוב, הוא יעבור לכתובת חדשה בפארק ההיי-טק החדש, מת"מ 2, הממוקם במפרץ חיפה ליד צומת הצ'ק הפוסט. הסניף החדש, ייפתח בקומה השלישית של מבנה הייטק שנהנה ממיקום אסטרטגי ובולט לעין. "אנחנו גאים מאוד בחליפה החדשה שאנחנו תופרים לעצמנו בתוך מבנה היי-טק חדיש על כל המשתמע מכך" אומר אדריכל בן-גן "הסניף החדש של סטודיו 6b, בן 200 המטרים הרבועים, כולל שטחי לובי, משרדים וקבלת קהל, כיתת מחשב, כיתת תפירה ושתי כיתות נוספות. כל התשתיות כולן תואמות לטכנולוגיית העתיד כשהן מחוברות למערכות החכמות החדשניות ביותר".

מזה מספר חודשים, עובדים אדריכל בן-גן ומעצבת הפנים ורמוס כצוות ובשיתוף פעולה מלא על תכנון ועיצוב הסניף החיפאי של הסטודיו ועל פיקוח שוטף על העבודות שנעשות בו. יחד, הם יצרו פרוגרמה קונספטואלית ואסתטית שמהווה כרטיס ביקור לעולמות העיצוב והדיגיטל והשראה אינסופית לסטודנטים שילמדו בו. "ורמוס סומנה כסטודנטית בעלת פוטנציאל רב וכמי שמחכה לה אופק מקצועי מזהיר בתחום עיצוב הפנים" מסביר בן-גן "במהלך חמש השנים שעברו מאז, היא פתחה משרד משגשג בו היא עובדת במרץ וללא הפסקה. זו הסיבה שבחרתי בה כשותפה מלאה להובלת העיצוב של הסניף החדש".

"התרגשתי מאוד לחזור למקום שבו יצרתי לעצמי את ארגז הכלים המקצועי שלי ואני מלאת גאווה על כך שאדריכל מיקי בן-גן, מי ששימש עבורי כמנטור וכמיגדלור בזמן הלימודים בסטודיו, בחר בי לשמש כיד ימינו. אין ספק שזו זכות גדולה לעבוד לצדו היום כקולגה ושותפה לכל דבר בקבלת כלל ההחלטות בפרויקט" אומרת מעצבת הפנים ורמוס "יחד, חשוב היה לנו לייצר חללים שיהיו גם פונקציונאליים וגם נקיים ויזואלית ונוחים למשתמשים. כל אלה, באו לידי ביטוי בבחירה משותפת של חומרים וגוונים היוצרים תמונה של בית ספר שנעים לשהות בו וכיף ללמוד בו".

סניף הסטודיו החדש ממוקם ברחוב ספיר 5, חיפה.

הודעה על הפתיחה המשמחת תופץ בקרוב.