השנה בחודש אפריל הקמנו את בית הספר 6B PRO  – לימודי המשך למעצבים. בית הספר הוקם מתוך צורך של מעצבים להיות רלוונטיים, להתקדם ולהישאר מעודכנים, במיוחד בעידן שבו התעשייה והטכנולוגיה משתנים במהירות ולעיתים נוצרים פערים בין הכלים שרכשו המעצבים בעבר לצרכים העדכניים.

2 קורסי הדגל ב-6B PRO נפתחו בהפרש של ימים ספורים האחד מהשני והחלו בהתרגשות מרובה.
מעבר לפינוקים הרגילים שמקבלים הסטודנטים בסטודיו 6B, החלטנו לעשות עוד צעד, להקדיש כיתה שלמה המיועדת למסלול החדש ואפילו פינקנו את הסטודנטים, שהם כבר למעשה מעצבים בוגרים של המחלקות המובילות בארץ, במכונת קפה מדליקה שחיכתה להם בכיתה.
 קורס עיצוב אפליקציות – קורס בוטיקי וממוקד, הסתיים בשבועות האחרונים בהצלחה רבה.
החלטנו בסטודיו, עוד לפני תחילת הקורס כי היינו רוצים למצוא דרך בה הסטודנטים יעצבו אפליקציה, שתהפוך להיות אפליקציה פעילה לכל דבר וכל אחד יוכל להוריד אותה מה-APP STORE. הפתרון הגיע בדמות עמותת "תנו לחיות לחיות". אחרי פגישה אחת בלבד עם נציגי העמותה הרעיון החל להתגלגל ולצבור תאוצה. הסטודנטים בקורס, בניצוחו של אורי ער ועידו דן, עיצבו ואפיינו אפליקציה לעמותת "תנו לחיות לחיות", העונה על כל צרכי העמותה. מבין עבודות הסטודנטית תיבחר בזמן הקרוב עבודה מנצחת אחת, שתצא לפיתוח ובעוד מס' לא רב של חודשים – כל אחד מכם יוכל להוריד את האפליקציה לנייד הפרטי שלו.
 
הקורס השני, "מפרינט לאינטראקטיב" נמצא בעיצומו בימים אלו. הסטודנטים כבר העלו לאוויר דפי נחיתה שנבחנו בקמפיין חי בגוגל על פי תוצאות אמת. הלקוח בהחלט היה מרוצה.