עדי נס, מהאמנים החשובים, הבולטים והמובילים בתחום הצילום בארץ.

מאז סיום לימודיו באקדמיה לאמנות ולעיצוב בצלאל, ירושלים (1992)

הציג בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות רבות בישראל וברחבי העולם, בין היתר באירופה, ארה"ב, קנדה ודרום אמריקה, וזכה להכרה והצלחה נרחבת.

עבודתו "הסעודה האחרונה" היא חלק מתערוכת הקבע במוזיאון ישראל לאמנות.
תצלומיו של נס זיכו אותו בפרסים חשובים ביותר, בהם פרס הקרן האנגלו-ישראלית 1993,
פרס שר המדע, התרבות והספורט לשנת תשנ"ט, פרס קרן גוטסדינר לאמנות ישראלית, מוזיאון תל אביב 2000, פרס קונסטנטינר לצילום 2003 והוא אמן נבחר של הקרן למצוינות בתרבות.
 
צילומיו נמצאים במיטב אוספי האמנות הציבוריים והפרטיים ברחבי העולם כולו, ומופיעים במכירות פומביות של אמנות בינלאומית. תצלומי הצבע גדולי המימדים רבי השכבות של עדי נס, המצולמים תוך הקפדה גבוהה על איכויות הצילום והתאורה, שואבים את השראתם מתוך הביוגרפיה האישית שלו וכן מהזיכרון הקולקטיבי הישראלי ומתולדות האמנות האוניברסאלית.
עבודותיו מתכתבות לא פעם עם יצירותיהם של גדולי האמנות, כמו גם עם צילום עכשווי בן-ימינו, וכן עם קאנונים מיתולוגיים שונים ודימויים מעולם הקולנוע, המדיה והעיתונות, האופנה ועוד. נס מסית את הדימויים השאולים אל עבר קונטקסטים חדשים, ובדרך זו מצליח לייצר אמירה חדשה וביקורתית על מציאות חיינו. סדרות הצילומים שהציג עד כה הן: חיילים, נערים, אסירים, סיפורי התנ"ך והכפר – בכולן היבטים שונים של גבריות ישראלית. 
 
בהרצאה בלווי שקופיות  מיצירותיו יתאר האמן את השפה האישית- אמנותית שלו ויגע בנושאים הקשורים לרבדים הנסתרים בתצלומיו, גיוס איקונים קנוניים וניכוסם לרעיונות חברתיים, הצילום המבויים כיוצר מציאות מול תדמיתו של המדיום כמשקף אותה והפנים המגוונים של הזהות הישראלית.
 
המפגש, יערך בסטודיו 6B, רח' אחד העם 39, תל אביב. ביום חמישי, 18/7/13 בשעה 20:30
הכניסה מותנית בהרשמה מראש,
ובחינם לרשימת המוזמנים!
להרשמה: מזכירות סטודיו 6B, בטלפון 03-5669982 או במייל info@6bstudio.co.il