כמיטב המסורת, גם השנה פתח סטודיו 6B את שעריו לקהל הרחב בלילה הלבן שהתקיים בעיר בסוף חודש יוני. במסגרת האירוע הפך הסטודיו לגלריה פתוחה המשלבת חללי וידאו ותצוגה והציג את העבודות המצטיינות של בוגרי המכינה במסלולים: עיצוב פנים, אדריכלות, עיצוב תקשורת חזותית, עיצוב אופנה, טקסטיל וצורפות, עיצוב תעשייתי, צילום, אנימציה ואמנות. בנוסף, נערכו בסטודיו מרתוני רישום מודל ערום לקהל הרחב שהתמלאו במהירות עד אפס מקום  ונמשכו עד השעות הקטנות של הלילה.
 
מרתון רישום מודל עירום, צילום: נמרוד ארונוב
 
בפן האופנתי, נפתח השנה לראשונה SHOW ROOMחלל תצוגה ומכירה מיוחד של עבודות בוגרי המסלול לעיצוב אופנה. המכירה בשיטת חנות פופ- אפ היוותה פלטפורמה ייחודית לבוגרים שאיפשרה חשיפה ונגישות לקהל רחב ורלוונטי בזמן קצר. בחלל ניתן היה לרכוש עבודות one piece של 8 מעצבות צעירות שמכרו באירוע עשרות פריטים וזכו לחשיפה גדולה למותגים שלהן. בין מעצבות האופנה שהשתתפו באירוע ניתן היה למצוא את: לינור שיזף, טל זרנקין, חני מישור, ענת גולן, שני סגל, שירה חירם, נטע שאער וטל ניסים.
 
show room – חנות בגדי מעצבים, צילום: נמרוד ארונוב
שיאו של הערב נרשם  בהכרזה על הזוכים בתחרות תיקי העבודות של המכינה:  בתחום העיצוב תעשייתי – זכתה דניאל חיו. בתחום תקשורת חזותית- זכתה נעם פאול. בתחום עיצוב אופנה- זכתה ספיר ערה. בתחום אדריכלות- זכתה ים גל ובתחום עיצוב פנים – זכתה מיכל קורן. ברכות לזוכים ותודה לכל המציגים, המשתתפים והאורחים על ערב מושלם של כיף, יצירתיות והמון כישרון. נתראה בשנה הבאה.

חוגגים אל תוך הלילה, צילום: נמרוד ארונוב
עבודות בוגרי המכינה, צילום: נמרוד ארונוב
תערוכת עבודות בוגרים, צילום: נמרוד ארונוב
הזוכים בתחרות תיקי עבודות של המכינה, צילום: נמרוד ארונוב