במיוחד לסטודנטים של סטודיו 6B– קורסים בבית הספר גליץ לצילום ב-7% הנחה. 

גליץ בית הספר לצילום – הוקם מתוך מטרה ברורה לענות על צורך לבית ספר לצילום צעיר ודינמי המתאים לעולם הדיגיטלי.

בבית הספר מעל 42 מרצים מהמובילים בישראל השותפים להעברת הידע ללמעלה מ-10,000 בוגרים.

קורס יסודות הצילום :

קורס יסודות הצילום מאפשר רכישת ידע ומיומנויות צילום, אשר יחד עם מיטב המדריכים, השיטות להוציא את המירב מהמצלמות שלכם ומעצמכם. הקורס כולל 12 מפגשים, מתוכם יציאה ל-4 סדנאות של צילומי שטח בנושאים שונים, בתגבור מדריכים נוספים ליחס החניכה האישי ביותר. כל השיעורים בליווי מצגות וצילומים מקוריים עם סיכומים הנשלחים אליכם בסוף כל שיעור.

קורס צילום מתקדם : 

לתלמידים שכבר מגיעים עם רקע ושולטים ביסודות הצילום – בקורס הזה נלמד מגוון טכניקות מתקדמות שמטרתן להביא את הצלם לרמה הבאה. נלמד את רזי התאורה הטבעית והמלאכותית, נפתח ראייה צילומית, נכנס לעולם צילומי הרחוב ונכיר עולמות שלמים ומיניאטוריים בצילומי המאקרו. נמשיך בסדנת צילומי עירום אמנותי ונקנח בצילומי נוף בשעת שקיעה. לקראת סוף הקורס הסטודנטים יכינו פרוייקט אישי בהנחיית המדריכים ויגישו אותו בשיעור המסכם. 

קורס צילום אופנה: קורס המקנה לצלמים ידע ומיומנויות מעשיות וטכניות בעולם צילום האופנה והזוהר. זהו קורס שיקנה לכם את היכולות לפתח את צלם האופנה שבכם ולהיכנס לתעשייה זוהרת ונוצצת בה הכל קורה. מדריך הקורס הוא שי קדם, צלם אופנה מוביל אשר הוביל קמפיינים בארץ ובחו”ל ומוערך על ידי רבים בתעשייה.

 קורס צילום סטודיו: הקורס המקיף ביותר לתחום הסטודיו. בקורס נכיר מגוון עצום של כלים מעשיים לסוגי צילום שונים. בהמשך הקורס נפתח את היכולת העסקית והשיווקית שלכם על מנת שתוכלו גם להרים סטודיו מצליח עסקית מעבר לאיכות הצילומים עצמם.