החללים בהם אנו חיים הם התפאורה של חיינו. בחיים העירוניים, רוב הרגעים שלנו מתרחשים בחללים בנויים: הפנאי, הלימודים העבודה, הבילויים – כולם מתרחשים בחללים מעשה ידי אדם. עיצוב הפנים הוא תחום העיצוב המשפיע ביותר על איכות חיינו.
חלל המתוכנן ומעוצב נכון יכול לשפר פלאים את חיי היומיום שלנו. בימים אלו, ימים של פוסט המחאה החברתית ועל רקע המשכות עליית מחירי הדיור, תחום עיצוב הפנים חשוב מאי פעם. בשנה האחרונה אנו עדים לכך שהוא רק ממשיך לצבור תאוצה והופך משירות שנחשב בעבר למותרות לצורך אמיתי עבור רבים. רבים מאלו שידם אינם משגת לרכוש דירה חדשה משפצים את הנוכחית וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.
 
השנה האחרונה הייתה שנה תוססת במיוחד בחוג לעיצוב פנים. הדגש העיקרי הושם על הכנתם של בוגרינו לשוק העבודה התובעני. השנה שילבנו בשיעורי הקורס סדנת הקמת עסק מקצועית שהצטרפה לשיעורים הקיימים בנושא שהועברו על ידי מורי הקורס. במקביל, פרוייקט המנטורינג האישי צברה תאוצה, ותחת ידם של בוגרינו המצטיינים עוצבו למעלה משש דירות יפיפיות להפליא.
 
במאי האחרון התקיימת תערוכת הבוגרים השלישית. התערוכה השנה היתה מרשימה בהיקפה והוצגו בה עבודות בוגרים לצד דירות שנעשו במסגרת פרוייקט המנטורינג. כמו כן, הוקדשו חללי תצוגה מיוחדים לעיר הלבנה, זאת לרגל חגיגות עשור להכרזת אונסק"ו על העיר הלבנה של תל אביב כאתר מורשת עולמי. החללים כללו תצוגת תמונות מקוריות של בית ספר הבאוהאוס וכן עבודות גמר של סטודנטים שנעשו בהשראת העיר תל אביב בכלל והעיר הלבנה בפרט.
בתחילת אוגוסט נפתח לראשונה בחוג לעיצוב פנים קורס הדמיות בתכנת ה-V-RAY בהנחייתו של האדריכל עמרי רון. 18 בוגרים מאושרים קיבלו את הקורס במתנה.
כבר עכשיו הוכתר הקורס כהצלחה ובקרוב יפתחו מועדים חדשים.
גם השנה המשכנו להתעדכן על בוגרינו בשוק העבודה ואנו גאים בכל אחד ואחד מכם שעושה חייל.
בימים אלו ממש עולה בערוץ החיים הטובים תכנית ראליטי בהשתתפות שתיים מהסטודנטיות שלנו:
מיכל יצחקוב- סטודנטית בסטודיו ודיקלה ג'רבי- בוגרת הסטודיו ואנו מאחלים להן הצלחה!
 
קורס VRAY תערוכת בוגרים מנטורינג צילום: אביב פרסבורגר