בית הספר הוקם מתוך צורך של מעצבים להיות רלוונטיים, להתקדם ולהישאר מעודכנים, במיוחד בעידן שבו התעשייה והטכנולוגיה משתנים במהירות ולעיתים נוצרים פערים בין הכלים שרכשו המעצבים בעבר לצרכים העדכניים.

2 קורסי הדגל ב-6B PRO נפתחו בהפרש של ימים ספורים האחד מהשני והחלו בהתרגשות מרובה. מעבר לפינוקים הרגילים שמקבלים הסטודנטים בסטודיו 6B, החלטנו לעשות עוד צעד, להקדיש כיתה שלמה המיועדת למסלול החדש ואפילו פינקנו את הסטודנטים, שהם כבר למעשה מעצבים בוגרים של המחלקות המובילות בארץ, במכונת קפה מדליקה שחיכתה להם בכיתה. הקורס"מפרינט לאינטראקטיב" נפתח ובו כיתה מלאה במעצבים מוכשרים, בעלי רקעים שונים ומגוונים, אך דבר אחד מאחד את כולם – כולם ביקשו למצוא דרך ולעשות את קפיצת המדרגה המיוחלת לעולם האינטראקטיב. בימים אלה נמצא הקורס בעיצומו, ממש לפני החלק המרגש ביותר – עיצוב אפליקציות. עד כה הסטודנטים כבר העלו לאוויר דפי נחיתה שנבחנו בקמפיין חי בגוגל על פי תוצאות אמת. הלקוח בהחלט היה מרוצה. 
אנחנו נעדכן אתכם בהמשך ואף נציג בפניכם את התוצאות.
הקורס השני, קורס עיצוב אפליקציות – קורס בוטיקי וממוקד, הסתיים בשבועות האחרונים בהצלחה רבה.
החלטנו בסטודיו, עוד לפני תחילת הקורס כי היינו רוצים למצוא דרך בה הסטודנטים יעצבו אפליקציה, שתהפוך להיות אפליקציה פעילה לכל דבר וכל אחד יוכל להוריד אותה מה-APP STORE.
הפתרון הגיע בדמות עמותת "תנו לחיות לחיות". אחרי פגישה אחת בלבד עם נציגי העמותה הרעיון החל להתגלגל ולצבור תאוצה.
הסטודנטים בקורס, בניצוחם של אורי ער ועידו דן, עיצבו ואפיינו אפליקציה לעמותת "תנו לחיות לחיות", העונה על כל צרכי העמותה. מבין עבודות הסטודנטית תיבחר בזמן הקרוב עבודה מנצחת אחת, שתצא לפיתוח ובעוד מס' לא רב של חודשים – כל אחד מכם יוכל להוריד את האפליקציה לנייד הפרטי שלו.
בינתיים תוכלו לראות את הגשות הביניים כאן: איתי ביזיניאן וטל טבקמן עודד ויגל רווית קדוש
 
רונן ברלינר
 
שלי חזקיה   קורס נוסף שנפתח השנה היה קורס בתוכנת ה-VRAY. הקורס היה נהדר והחלטנו להציע לכם הטבה מיוחדת – לחצו על הלינק שמופיע למטה.