הבוגרת המצטיינת נוי זיו עיצבה אתר חדש למשרד האדריכלים BARASHI LANDES ESHED במסגרת תוכנית המנטורינג של המחלקה לעיצוב גרפי.
 
 
האתר עוצב בליווי ראש המחלקה אלון ג'משידה ובהתאם לבקשת הלקוח נדרש להדגיש את היכולות המגוונות של המשרד ולפנות לקהלים בחו"ל. לאחר בריף ואפיון ראשוני נבחרה פלטפורמה המתבססת על תבנית של WIX ומאפשרת כתיבה במספר שפות. האתר עלה לאוויר לפני כחודשיים ומיד בתום קידומו נוצר קשר בין המשרד לחברת אדריכלות הולנדית גדולה שראתה את העבודות ומעוניינת לשתף פעולה עם משרד בארץ יובל, רונן וארנון – שמחנו לעזור והמון בהצלחה  https://www.ble-arch.com/
 
בפרוייקט מנטורינג נוסף עיצבה הבוגרת המצטיינת גפן בן דוד, עיצובי הכוונה גרפיים על קירות משרדי עמותת אנו"ש, בלווי ראש המחלקה לעיצוב גרפי.
 
 
 
 
עבודתה של בן דוד שולבה במסגרת פרוייקט מנטורינג של הקורס לעיצוב חללים מסחריים שבו מעוצבים מחדש חללי אולמות העבודה והפעילות במרכז השיקום של העמותה.
 
 
בקונספט שנבחר נעשה שימוש בשלושה קוים, בדומה לרכבת, המבוססים על צבעי הלוגו ומובילים את האנשים בחלל במרחביו בשילוב איורים המציינים מיקומים כגון:  קפיטריה, שירותים , הנהלה וכו'.
 
 
פרוייקט המנטורינג של המחלקה לעיצוב גרפי מוצע לבוגרים המצטיינים בכל קורס והוא כולל תגמול לסטודנטים המשתתפים בפרוייקט. לחצו לפרטים