מה עושים כשמעצבים דירה מיוחדת עם המון פרטים אבל הלקוחות נמצאים בחו"ל? פרוייקט המנטורינג שלנו חשף את הבוגרת קרן ברוקמן לעולם אתו מתמודדים המעצבים המובילים.
על מנת להתגבר על המרחק הכין הצוות מראש תכניות לדירה מורכבות ומלאות פרטים, בכדי למזער הפתעות, אבל בזמן ההריסה התגלה שלדירה יש תכניות מפתיעות משל עצמה והתגלו עמודים וקורות קונסטרוקטיביים שהובילו לשינויים בתוכניות ולפתרונות יצירתיים.
בסיטואציה החדשה נאלץ הצוות לאשר את התוכניות החדשות מול הלקוחות באמצעות אמצעי התקשורת השונים  והלקוחות מצדם אפשרו גמישות עיצובית תוך מתן אמון רב בצוות.  
בתהליך העיצוב יצר הצוות קו אורכי לדירה שהודגש ומאפשר מבט מקצה לקצה – מחדר השינה ועד הסלון. לצידי קו זה מוקמו החדרים והארונות, המופרדים על ידי קיר נגרות ופרטי מסגרות, מעוצבים בקפידה ויוצרים חלל נקי ומאוורר הנמשך לכל אורך הדירה. החלוקה הייחודית בדירה מקפידה על פרטיות המחלקת את האזורים השונים בחלל. האזור הציבורי מרווח ומאוורר כולל סלון, שרותי אורחים, מטבח ומרפסת.
האזור הפרטי, הממוקם מאחוריו, כולל חדר עבודה, חדר ילדים וחדר אמבטיה צמוד, חדר ארונות ויחידת הורים עם חדר מקלחת צמוד. האזורים מופרדים בדלתות הנסגרות כמחיצות. דלת אחת מפרידה בין האזור הציבורי לאזור פרטי ודלת נוספת בתוך האזור הפרטי יוצרת להורים יחידה נפרדת לגמרי.
חדר ההורים מוקף חלונות עם עצים פסטורליים וחלל הסלון תחום בוויטרינות גדולות המאפשרות מבט מבפנים החוצה. בתהליך ההריסה התגלה קיר לבנים מקורי, ישן ומקסים בקיר המקלחת וחלקו מוסגר בחלון זכוכית קבוע הנמצא ממש בתוך חלל המקלחת ויוצר מראה ייחודי בחלל.
בסיומו של התהליך סיכם הצוות כי  בסופו של דבר המורכבות הולידה בית מעניין, מורכב, בעל אופי ייחודי, עם חלל שנעים להיות בו.
ההרשמה לקורס עיצוב פנים בעיצומה. בואו להגשים את החלום שלכם. לחצו לפרטים 
עיצוב: אדר' אמיר נבון והמעצבת מעיין זוסמן בשיתוף הבוגרת קרן ברוקמן כחלק מתוכנית המנטורינג של המח' לעיצוב פנים. צילום: איתי בינת