לפני כשנה, בבית הספר לעיצוב פנים בסטודיו, נפתחה תכנית המנטורינג לבוגרים מצטיינים. במסגרת התכנית נבחרים בוגרים מצטיינים, לביצוע פרוייקטים אמיתיים בשטח, בליווי הצמוד של הסטודיו. במסגרת התכנית התקיימו השנה למלעלה מחמישה פרוייקטים לעיצוב דירות. אנו שמחים להציג בפניכם שלושה מהם, שהסתיימו לאחרונה:

דירה ברחוב עמוס בתל אביב על תכנון הדירה המקסימה הזו ברחוב עמוס בתל אביב, אחראים שני בוגרים ותיקים ומוכשרים שלנו – המעצבים פרי דרימר ודורי רידליך. זהו הפרוייקט הראשון שנעשה במסגרת תכנית המנטורינג.  אנחנו יותר מגאים על התוצאה.

דירה נוספת ברחוב עמוס את הפרוייקט השני, תכננו שתי בוגרות מקסימות ממסלול 6 של הקורס לעיצוב פנים, המעצבות טל מימון וורד אגמון , שעשו עבודה נפלאה על הדירה. הדירה, בת שני החדרים, משתרעת על שטח של כ- 60 מ"ר שנוצלו בקפידה. התוצאה – דירת יוקרה מפנקת בשטח לא גדול.

 

דירה בשדרות נורדאו בתל אביב על דירה זו, אחראיות בוגרות הקורס לעיצוב פנים ממסלול 8, המעצבות אסנת ספיבק והדס פרידלר. דירה יפיפייה, בת 4 חדרים, על שטח של 130 מ״ר הממוקמת בשדרות נורדאו בתל אביב. התוצאה המדהימה מדברת בעד עצמה ואנו גאים מאד בה ובבוגרות. 

 
צילומים: גדעון לוין רוצים לדעת עוד על פרוייקט המנטוריג? לחצו כאן.