אתר וואלה! קובע: נמצאה אחת הדירות היפות בתל אביב! 
 
במסגרת פרויקט המנטורינג בסטודיו 6B סטודנטים מצטיינים במחלקה ללימודי עיצוב פנים מקבלים מהסטודיו דירה לעיצוב מלא בליווי אדריכל אמיר נבון, ממייסדי הסטודיו. הסטודנטים מתוגמלים בשכר וניתנת להם ההזדמנות להיכנס לתחום עם פרויקט אמיתי שמוכיח את יכולתם.
 
בוגרות המחלקה ללימודי עיצוב פנים, מעיין איש-שלום ומיכל צואלה, התבקשו להפוך דירה חשוכה וצפופה בת 67 מ"ר בצפון הישן של תל אביב לדירה מוארת ומזמינה שנעים לגור בה. "בדירה הייתה תחושה של מבוך קודר. היא הייתה מחולקת ל-2.5 חדרים ששופצו לאורך השנים בכל מיני סגנונות ויצרו חלל עמוס בטלאים, עם קירות מיותרים", מספרת מעיין. בקשת בעלי הדירה הייתה לנצל באופן מקסימלי את חלל הדירה, ועם זאת להעניק לה תחושה מאווררת שמרגישה הרבה יותר גדולה מהמציאות.
 
מעיין ומיכל הפכו דירת 2.5 חדרים לדירת שלושה חדרים עם שני חדרי רחצה מלאים ומרפסת. "ראשית, שברנו את כל הקירות והחלפנו את כל התשתיות בדירה", מסבירה מעיין, "הרעיון היה לתכנן הכל מההתחלה". כדי לחסוך במקום הוחלט על פתרון יצירתי – שתי יחידות נגרות גדולות שישמשו כמחיצות וייצרו חלוקה לחדרים.
 
כדי ליצור תחושת מרחב נעשה שימוש באלמנטים מרחפים והושקעה מחשבה רבה ביצירת חיבור ישיר בין כל חלקי הדירה באמצעות אוויר ואור.
 
 
צילומים: גדעון לוין
 
האי במטבח מכיל כיור וכיריים ובנוסף משמש כפינת ישיבה

 

מהמטבח ניתן להציץ לאחד מחדרי השינה

 

קיר חשוף בחדר השינה

 

חדר השינה כשהוילון פתוח
   
ניתן להסיט את הוילון כשרוצים פרטיות

 

תאורה בנישות ומתחת להן יוצרת חלל מעניין

 

ריצוף חמים

 

דלת זכוכית שחורה מובילה לחדר הרחצה
דלת זכוכית שחורה מובילה לחדר הרחצה

 

ארונות מרובי פונקציות

 

פתרון יצירתי לצמחייה במרפסת ולמסך הטלוויזיה