רבים מהסטודנטים במחלקה לעיצוב פנים בסטודיו 6B עושים זאת מתוך מטרה ברורה: לפתוח דף חדש, לעשות הסבת מקצוע ולעבוד כעצמאים בתחום עיצוב הפנים. לכן, היה זה טבעי וחשוב עבורנו לשלב בקורס תכנים הנוגעים להקמת עסק ולהשקיע משאבים ומאמצים בסיוע לבוגרים שלנו בצעדיהם הראשונים בשוק העבודה.
 
גולת הכותרת של ליווי הבוגרים היא תכנית המנטורינג שבמסגרתה נבחרים שני בוגרים מצטיינים מכל קורס שמסתיים. הסטודנטים המצטיינים עובדים על פרויקט עיצוב דירת יוקרה אמיתית, מהתכנון ועד הביצוע, וכך מתנסים בכל אחד מהשלבים שמתקיימים במציאות של שוק העבודה, וכל זאת בליווי צמוד של צוות מורי הסטודיו ובראשם האדריכל אמיר נבון.
בסיום הפרוייקט הדירה מצולמת ומפורסמת בחסות הסטודיו באמצעי תקשורת רבים. הסטודנטים מתוגמלים בשכר וניתנת להם ההזדמנות להיכנס לשוק העבודה עם פרויקט אמיתי שמוכיח את יכולתם.
 
אנו גאים להציג בפניכם טעימה קטנה מהפרויקטים שבוצעו עד כה במסגרת התכנית והתפרסמו באמצעי התקשורת:
 
מעין איש-שלום ומיכל צואלה התבקשו להפוך דירה צפופה וחשוכה החולשת על 67 מ"ר בצפון הישן של ת"א לדירה מוארת ומזמינה שנעים לגור בה – לקריאת הכתבה באתר וואלה! לחצו על התמונה.
 
צילום: גדעון לוין
 
 
טלי גל ומיכל אינדיצקי התבקשו לשפץ ולעצב מחדש דירת שותפים בת 110 מ"ר במרכז תל אביב ולהתאים אותה למשפחה של 4 נפשות – לקריאת הכתבה באתר mako לחצו על התמונה.
 
צילום: גדעון לוין
 
 
גאווה גדולה!  אתר dezeen, החשוב והמשפיע ביותר בעולם העיצוב, פרסם כתבה על פרויקט עיצוב דירה בתל אביב ע"י מעיין זוסמן, בוגרת המסלול ללימודי עיצוב פנים בסטודיו 6b, בליווי האדריכל אמיר נבון.
 
לקריאת הכתבה באתר dezeen לחצו על התמונה.
 
צילום: גדעון לוין