המחלקה לעיצוב גרפי למדיה אינטראקטיבית

אלון ג'משידה, ראש המחלקה לעיצוב גרפי, מספר על התמונות החזקות של השנה החולפת.

השנה שחלפה היתה מורכבת באזורינו. חווינו מלחמה בקיץ, מצב פוליטי לא יציב ומחאות על יוקר המחייה. אבל לפעמים דווקא מהמקומות הללו פורחת היצירתיות וזו בלטה גם בעבודות הסטודנטים שלנו:

אקטואליה היא דבר חשוב עבור כל מעצב גרפי. על כן, כשהגיע זמן סדנת הפרסום של המחזור בו לומד הסטודנט דניאל מנשה, הוחלט כי היא תעסוק בנושא "תל אביב-ברלין" בעקבות הדיון הער על יוקר המחייה ומחאת המילקי. דניאל יצר כרזה מעוררת מחשבה.

דניאל מנשה

עבודתה של מירי שפירו נוצרה בעת מבצע צוק איתן והיא מתארת באמצעות איורים המבוססים על תמונות עיתונות, את המלחמה מזווית ראייתם של הילדים, משני צידי הגבול.

לקוחות אמיתיים

אחד הדברים החשובים לנו הוא לתת לסטודנטים שלנו תחושה אמיתית של המקצוע – איך זה לעצב עבור לקוח אמיתי – עם דרישות משלו ודד ליין. לכן אנו יוצרים שיתופי פעולה עם חברות כחלק מהכנת הסטודנטים לשוק העבודה. הדברים שהסטודנטים מעצבים מצליחים להפתיע אפילו את החברות עצמן.

באנו לעשות שמח

אחד הפרוייקטים המעניינים השנה היה הפרוייקט המשותף עם 'דומינוס פיצה'. הפרוייקט עסק בעיצוב תמונות לאינסטגרם של דומינוס פיצה, תחת הקונספט "באנו לעשות שמח". כל סטודנט היה צריך לעצב תמונה המתחברת למשפט זה ולשפה העיצובית של הרשת.

עדי פלי-ינאי

שרה בן שלום

שרה בן שלום

שחר אילתשחר אילת

תולי גולדברגתולי גולדברג

בשנה הקרובה הסטודנטים יקבלו פרוייקטים נוספים של לקוחות אמיתיים ומעניינים כמו להקות רוק, רשתות מזון ועוד.

תכנית המנטורינג במחלקה לעיצוב גרפי

תכנית המנטורינג בסטודיו שמתקיימת בשנתיים האחרונות בהצלחה רבה במחלקה לעיצוב פנים, עברה השנה גם למחלקה לעיצוב גרפי. במסגרת תכנית זו אנו מלווים בוגר מצטיין בצעדיו הראשונים בעולם האמיתי. הסטודנט המצטיין אורן דולב, בליווי ראש המחלקה אלון ג'משידה, קיבל משימה של עיצוב אתר לקרן הון הסיכון 'STAGE ONE' העוסקת בחיבור בין יזמים ומשקיעים. לקרן היה אתר מיושן והם היו זקוקים לתכנון מחדש של המסר שהם רוצה להעביר ללקוחותיהם. בהזדמנות זו נבחנה הגישה האסטרטגית של החברה אל מול המתחרים בשוק ואל מול לקוחותיה הפוטנציאליים. מחקר זה הביא לאפיון חדש של האתר, גיבוש קונספט חזותי מובהק המחזק את שמה וערכיה של החברה, ותכנון של מידע אינפורמטיבי באופן אינטואיטיבי וידידותי למשתמש.

אורן דולב

ולסיום, הדברים שהכי משמחים אותנו –אתרים שעיצבו בוגרי הקורס מהשנה האחרונה ובהם הם מציגים את עבודותיהם

נטליה אורסוליאק

נטליה אורסוליאק

ליאור דקל

ליאור דקל

שרה בן שלום

שרה בן שלום

ג'ני גור

ג'ני גור

ירדן רכלר

ירדן רכלר

רוצים גם להפוך למעצבים גרפיים ולעסוק כל יום במה שאתם באמת אוהבים?

לחצו כאן לפרטים נוספים על הקורס לעיצוב גרפי בסטודיו 6B