תערוכת גמר מסלול עיצוב אופנה ב-Jajo wine bar

לאחרונה סיים מחזור נוסף את המסלול לעיצוב אופנה בסטודיו 6B.

הגשות גמר של המסלול לעיצוב אופנה בשנים האחרונות התקיימו  בסטודיו 6B עצמו, אך לאחרונה החלו להגיע צופים רבים ולכן חיפשנו דרך להפוך את האירוע המשמעותי עבור הסטודנטים לרחב יותר ונגיש לצופים רבים יותר.

ההפקה שבהחלט הזכירה את שבוע האופנה, התחילה בשעות הצהריים המוקדמות על המרפסת במתחם שרונה הצמוד ל-JAJO  בר. כוסות יין הושקו באויר, השמש ליטפה אורחים, עיתונאים וסלבס.

 

אבל אז רק החל הקסם האמיתי – כולם התבקשו לרדת לחלל הכי מפתיע ומדוייק שראינו בו לאחרונה תצוגת אופנה.

בר היין JAJO WINE BAR  אירח את התצוגה בחלל מרשים, בתוך מבנה כורכר אשר נבנה מתחת לאדמה לפני כ-150 שנה ושימש את הטמפלרים הגרמנים כיקב, מנהרה שהיא חלק ממערכת מנהרות מתחת למתחם שרונה, שבעבר שימשה גם להרכבת מטוסים קטנים עבור הצבא בראשית דרכו.

ההורים והמשפחות של הסטודנטים היו נפעמים ומרוצים, מתנועעים לצלילי המוסיקה הקצבית שליוו את התצוגה, העלו חיוכים והבזיקו צילומים- לא תיארו לעצמם שתוך זמן קצר מתחילת הלימודים הם יגיעו למעמד מרגש שכזה. זו בהחלט הדרך הכי טובה להתחיל לעבוד בתעשיית האופנה.

הקולקציות כולן היו ברמה גבוהה הן מבחינת החזון והן מבחינת הביצוע, אבל היו כמה שבלטו מאד ולא היו מביישות מעצבים שפועלים כבר כמה שנים בתחום (בהשראת סוכריות על מקל, כפיות ועוד)…

 

זה המקום להודות למספר גורמים שבלעדיהם הערב לא היה מתקיים – אבי פדידה , עדה לזורגן , סוכנות רוברטו וכמובן זאזו- תודה רבה!

 צילום: דדי אליאס