1. הידעתם? עידו רקנטי, ראש החוג שלנו לעיצוב אופנה הוא גם שף מוכשר. עידו עבד במשך שנים עם השף אייל שני ולמד את רזי המקצוע ותכונות העגבנייה. לנו בסטודיו כבר יצא לטעום מתבשיליו. ממליצים גם לכם.

2. מיקי בן גן, ממייסדי סטודיו 6B, ערך את חתונתו בבניין הסטודיו ברח' אחד העם 39. החתונה התקיימה בכל 4 הקומות של הבניין, כאשר החופה הוקרנה על גבי המסכים שבכיתות.
 
 
 
3. הבניין בו שוכן הסטודיו בתל אביב ברח' אחד העם 39 נבנה בשנות ה-20 של המאה הקודמת. הבניין הוא בסגנון אקלקטי וכיום הוא בבחינת בניין לשימור מחמיר. לפני שנים רבות נקרא הבניין "בית מרגולין" והוא שימש כבית ילדים שנוהל ע"י צילה מרגולין.
 
 4. אלון ג'משידה הוא המורה הראשון שהצטרף לצוות מורי הסטודיו. מאז עברו מעל 10 שנים, בהן אלון הפך לראש החוג לעיצוב גרפי והצוות מונה כיום כ-80 מרצים.
 
 
 5. בוגרת המכינה שלנו במסלול אדריכלות, התקבלה השנה לקופר יוניון (המוסד הנחשב בעולם ללימודי אדריכלות) ובזכות תיק עבודות יוצא דופן, קיבלה מלגת לימודים בשווי 250,000 דולר.
 
   
6. אחת לשנה יוצא צוות הסטודיו כולו לנופש חברה בן יומיים. הנופש עוזר לכולם למלא מצברים לקראת השנה הבאה – שנה של לימוד ועשייה פורייה.