6 מעצבים מבריקים, 10 דקות כל אחד.  פרויקטים, רעיונות והשראות שכדאי להכיר.

סטודיו 6B נרגש להזמינכם לאירוע השנתי: 6X10 – ערב של עיצוב ויצירה, באווירה קצת אחרת. 6 מעצבים מ-6 תחומים שונים: תקשורת חזותית, איור, צילום, אדריכלות, עיצוב אופנה ועיצוב אינטראקטיבי. כולם על במה אחת! יחשפו את עולמם, את דרכי הפעולה שלהם, ישתפו את הקהל בתהליכי היצירה והעיצוב. כולם מרצים אצלנו בסטודיו, קבלו אותם: תמר בלומנפלד תמר בלומנפלד היא מאיירת ויוצרת בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, שנת 2008, סגנית ראש המכינה לעיצוב ואדריכלות בסטודיו 6b. היא אוהבת לשוטט עם הכלבה שלה, תכלת, ברחבי תל אביב ולהקשיב לשיחות של אנשים. בבלוג המאויר, "קשקושי רחוב" המתפרסם מידיי יום חמישי במהדורת האון ליין של עיתון הארץ. היא מאיירת שיחות רחוב ששמעה בשבוע החולף.

רז מלמד

האדריכל רז מלמד, ממשרד פיצו קדם אדריכלים, ומרצה בחוג לעיצוב פנים בסטודיו 6b, יציג את הפרויקט בית המגורים "קופסא? אובייקט? בית!" בו שימש כאדריכל אחראי. תכנון הפרויקט נבע ממחשבות על קופסא חפה מקישוטיות ואלמנטים דקורטיביים, בחלקה אטומה, ובחלקה פעורים חריצי אור. הליטוש הצורני, הדיוק בפרטים ובמפגשי החומרים, השפה הנזירית המנוסחת בקפידה ובזהירות מקנה תחושה שאנו מביטים במצע ציורי שטוח וכמעט דו ממדי. הפרויקט זכה בפרס אות העיצוב לשנת 2012.

קרן יעלה גולן

קרן יעלה גולן מעצבת פנים ואמנית, בוגרת תואר ראשון החוג לעיצוב פנים המכללה למנהל ותואר שני באמנות School of visual arts ומרצה בחוג לעיצוב פנים בסטודיו 6b . כיום עוסקת בעיקר בצילום ובוידאו ארט. קרן היא חלק מצוות האוצרים של הביתן הישראלי בביאנלה לאדריכלות בוונציה 2014. ההרצאה תעסוק בביאנלה ובנושא המרכזי שהוכתב ע"י האוצר הבינלאומי האדריכל רם קולהאס- סיכום 100 שנות מודרניזם .

עידו רקנאטי עידו רקנאטי, מעצב אופנה בוגר שנקר, בעל המותג עידו רקנטי, ראש המחלקה ללימודי עיצוב אופנה וניהול מותג בסטודיו 6B, מרצה לאופנה בוויצו חיפה. בקליניקה לאופנה עידו רקנאטי הוא הרופא, המדען והרוקח, הגזרות אותן הוא מעצב הן תרופות שהוא רוקח בהתאמה אישית לכל לקוח. על בסיס דיאלוג בגובה העיניים, רקנאטי מחבר בין גזרות ה Modular Design לבין לקוחותיו, על מנת להגיע להתאמה אבסולוטית בין הדגם לבין הגוף.

עמרי בר לוי עמרי בר לוי, בוגר בצלאל במחלקה לתקשורת חזותית, במאי, מפיק, צלם, מעצב, עורך ומוזיקאי ומרצה במכינה לעיצוב ואדריכלות בסטודיו 6b. ידבר על מאחורי הקלעים של העבודה של איש הווידאו הוורסטילי תוך הצגת פרויקטים שונים ותהליכי עבודה.

ערן להב ערן להב, בוגר שנקר במחלקה לתקשורת חזותית, ראש צוות עיצוב חזותי ב-SAP ישראל ומרצה ראשי בבית הספר ללימודי המשך למעצבים 6b pro, ידבר על הקשר שבין יצירתיות וחווית משתמש. איך מתרגלים את היצירתיות? מה זו חווית משתמש? מי אחראי למחוג השניות באפליקציית השעון החדשה של אפל? תחום האפליקציות מערער את המודל הקלאסי של החדשנות והמעצבים שלו נהנים מכל העולמות, אז איך מתחילים? כולם מוזמנים לבוא, לשמוע ולבלות!

 
ההרצאה תתקיים בסטודיו 6B ברח' אחד העם 39 בתל אביב ביום ראשון, 06/04/2014 בשעה 20:00 הכניסה להרצאה מותנית בהרשמה מראש, ובחינם לרשימת המוזמנים! להרשמה: מזכירות סטודיו 6B, בטלפון 1-700-70-60-36 או במייל info@6bstudio.co.il