יצאנו לטיול ברחבי הרשת, כדי לבדוק עבורכם מהם הבלוגים המעניינים ביותר שקיימים היום בכל הקשור לעיצוב גרפי, על כל ניגזרותיו – פרינט, אינטראקטיב, איור וכו'.
אין לנו מושג איך נצליח לעמוד במשימה שהצבנו לעצמנו – 8 בלוגים בלבד?
הרי היריעה, במקרה הזה, קצרה מלהכיל. אז, שנצא לדרך?
 
1. פורטפוליו בתחום העיצוב הגרפי, אי אפשר להתעלם מבלוגים ישראליים מבטן ומלידה. הבלוג הישראלי הראשון שאנחנו ממליצים עליו הוא "פורטפוליו" של יובל סער, דמות בולטת בעולם העיצוב והכתיבה בארץ – שכן יובל הוא גם מעצב גרפי וגם כתב לענייני עיצוב. בבלוג שלו הוא מצליח להציג  את הדברים הכי מעניינים ובאופן מעורר השראה.
 
2AWWWRDS מי שלא מכיר את הבלוג הזה – שיקום! אז אחרי שקמתם והתיישבתם – כנסו מהר לבלוג של AWWWRDS. זהו בלוג חובה למעצבים בכלל ולמעצבים גרפיים בפרט. רק בשביל העיצוב של הבלוג עצמו שווה להיכנס. והתכנים….הכי מעניינים, הכי חמים, הכי צבעוניים והכי הכי הכי. ותזכרו מי שלח אתכם לשם… 
 
3 .אות־אות־אות כבר יותר מ־5 שנים שקבוצת מעצבי הפונטים אאא עורכת מגזין מצויין בעברית בנושא עיצוב גרפי וטיפוגרפיה. מגזין אות־אות־אות מתעדכן באופן תדיר בכתבות בשלל נושאים – החל מהשראות עיצוביות ועד מאמרי עומק על נושאים הקרובים לליבו כל מי שמתעסק בתחום העיצוב הגרפי. מומלץ כבר אמרנו?
 
4. Naldz Graphics אז לחבר'ה האלה יש למעלה מ-40 אלף עוקבים בבלוג. האמת, די בצדק – תוכלו לראות כאן הכל – החל ממדריכים, דרך טיפים ועד מקורות השראה. סטודיו 6B קובע – כדאי!
 
5. פיקסל פרפקט כבר אמרנו שלבלוגים הישראליים יש מקום של כבוד בתחום הגרפי ואנחנו גאים להציג את פיקסל פרפקט, הבלוג של שגיא שרייבר. בבלוג, שמתעדכן באופן תדיר, תוכלו למצוא מדורים קבועים, שגם הם כוללים הדרכות וטוטוריאליים, מדור מקסים שנקרא "השראה בשישי" (חובה!), כלים למעצבים ועוד. אנחנו אפילו נרשמנו לניוזלטר של פיקסל פרפקט. מומלץ בחום!
 
6. Aisle One בלוג עדין, שיכול בקלות לחמוק מעיניכם בבליל הבלאגן והרעש שיש מסביב. אבל בשביל זה אנחנו כאן, כדי שלא תפספסו אותו – עוסק בעיקר בטיפוגרפיה, אבל יסב הנאה גם למי שזה לא בדיוק תחום ההתמחות שלו.
 
7. COLOUR LOVERS בבלוג הזה ניתן למצוא הכל מהכל, ובעיקר צבעוניות ובשפע. החל מפוסטים על אינפוגרפיקה, איור, טיפוגרפיה ועוד. בואו לשטוף את העיניים.
 
8. Abduzeedo גם כאן ניתן למצוא מגוון נושאים שיעניינו כל מעצב גרפי באשר הוא. החל מראיונות עם מעצבים, תהליכי עבודה, מיתוג, איור, אפליקציות ומה לא… וחוץ מכל הבלוגים הנהדרים הללו, השבוע יש גם בונוס – אנחנו לא יכולים לתת לכם לפספס את אתר קריאייטיבס שהושק בחודש האחרון ונותן לכם גישה למגוון אפשרויות חשיפה כמעצבים: