"זה היה כמו בום של אדריכלות", "זה פתח לי את הראש", "אין ספק שמעתה אני אסתכל אחרת על הדברים", אלו רק חלק מדברים שאמרו שוחרי העיצוב שהשתתפו במסע של DETUOR  למדריד.
נהנים במדריד
תשכחו כל מה שידעתם על חוויות בחו"ל. סיורי הבוטיק למעצבים של DETOUR מבית סטודיו 6B לא נעשים על ידי חברה של טיולים מאורגנים, הם מובלים על ידי בית ספר לעיצוב.
מסיירים במדריד
כל אחד יכול לנסוע לחו"ל ולראות דברים, אבל בשביל לחוות חוויות של מעצבים צריך לתת למקצוענים בתחום להוביל אתכם בדיוק למקומות הנכונים .התוכנית של DETOUR כוללת יעדים שלא כל אחד מגיע אליהם, ונבנתה במיוחד כדי להביא אתכם לארכיטקטורה משובחת, עיצוב עוצר נשימה, אוכל מצוין ופגישות עם היוצרים המקומיים המוכרים בעולם.  

ב- 4.5.17  תצא הרפתקת העיצוב הבאה שלנו לבירת העיצוב הסקנדינבי – קופנהאגן

    נבקר באולמות התצוגה של מיטב מותגי העיצוב הדנים המובילים בעולם, נבקר בפרויקטי אדריכלות שתוכננו על ידי משרדי האדריכלים המובילים בעולם כגון BIG, נסייר ברחובות העתיקים, הציוריים והקסומים של קופנהאגן ונשמע על ההתחדשות העירונית, נאכל בשווקי אוכל מצוינים, נבקר בחנויות קונספט, קונדיטוריות ובתי קפה קטנים וקסומים ואת הסיורים ילוו אדריכלים דנים המכירים היטב את סצנת האדריכלות והעיצוב הדנית.
Nyhavn – קופנהאגן
במסע נתארח (סיורים פרטיים שהזמנו במיוחד בשבילנו) גם בבית HAY וגם במעונות הסטודנטים שתכנן משרד האדריכלים הנודע BIG ולצדכם במסע תפגשו מעצבים, אדריכלים ושוחרי עיצוב שאוהבים את מה שאתם אוהבים. הסיורים הקרובים מתוכננים להגיע ל: קופנהאגן, ליסבון, ניו יורק וטוקיו. הצטרפו אלינו וחיזרו מלאי השראה, רעיונות חדשים וחברים חדשים שאיתם תחלקו את התשוקה הגדולה לתחום העיצוב. ההרשמה לסיורי האביב כבר בעיצומה. לפרטים: 050-8447878 | או לחץ כאן

רחובות מדריד הצבעוניים
קופנהגן

 

קופנהגן