זאהה חדיד, קארים ראשיד, נורמן פוסטר, ז'אן נובל, רון ארד ,הרצוג ודה מרון. אם השמות האלו מעניינים אתכם ומושכים את תשומת הלב שלכם, כנראה שאתם נמנים על קבוצה לא סטנדרטית של חובבי עיצוב. אנשים שעיצוב מדבר אליהם בתדר אחר. אנשים שמבנה אדריכלי מעוצב מרגש אותם, אנשים שעיצוב פנים ייחודי ממלא אותם בהשראה. אצלנו, בסטודיו 6B מבינים שלקבוצה הייחודית הזאת יש צרכים קצת שונים. שכשהם מדמיינים טיול בחו"ל הם רואים עולם חדש שנפתח אליהם והם רוצים לראות את הדברים האמיתיים.
 
מלון סילקן פוארטה אמריקה
 
בדיוק מתוך ההבנה הזאת הקמנו ב-6B את סיורי העיצוב של DETOUR מקבוצת סטודיו 6B. אנחנו מתכננים להביא אתכם ישירות ליעד – לארכיטקטורה משובחת, עיצוב עוצר נשימה, אוכל מצוין ואוירה מעוררת השראה והכל בקבוצה של אנשים בדיוק כמוכם. בסיור המעצבים בחו"ל שמציע הסטודיו, תעסקו ותיגעו בכל תחומי העיצוב. תראו, תלמדו, תטעמו ותחוו עיצוב ומקומות מזוויות שונות וחדשות ותפגשו את היוצרים הגדולים. תבקרו באתרים, גלריות, מוזיאונים, מסעדות וחנויות מעוצבות, תפגשו ארכיטקטים ומעצבים מקומיים מהמוכרים בעולם.
 
מלון סילקן פוארטה אמריקה
 
את הסיורים יובילו האדריכל אמיר נבון ומעצבת הפנים יעל פרי. אמיר נבון, אדריכל וממייסדי סטודיו 6B שרבים מהפרויקטים שלו התפרסמו וזכו להצלחה בארץ ובעולם. ויעל פרי, מעצבת פנים ובוגרת מצטיינת של סטודיו 6B שחזרה לארץ לאחר התמחות בסטודיו של מעצב העל קארים ראשיד במנהטן. במהלך תקופת ההתמחות תיעדה יעל את 6B חוויותיה בבלוג שבועי גדוש בעיצוב, אמנות וארכיטקטורה והבלוג זכה להצלחה רבה. יחד הם ליקטו עבורכם את המקומות הייחודיים והאטרקטיביים ששוחרי עיצוב אמיתיים ייהנו מהם.
 
מלון סילקן פוארטה אמריקה
 
הסיור הקרוב מתוכנן לצאת לדרך כבר ב- 22/9 והיעד: מדריד. בהמשך מתוכננים לצאת סיורים גם לניו יורק וקופנהגן. בנוסף לכל המקומות, האנשים והכישרון שתפגשו בדרך, אנחנו מתכננים לכם לינה מעוצבת במיוחד. הלינה בסיור תוכננה במיוחד במלון סילקן פוארטה אמריקה. זהו מלון חמישה כוכבים של רשת סילקן שתוכנן על ידי 19 אדריכלים בעלי שם עולמי כגון: נורמן פוסטר, ז'אן נובל, זאהה חדיד ורון ארד. כל אחת מתריסר קומות המלון מעוצבת בקונספט שונה אשר מייצר חוויה ואווירה יוצאות דופן.
 

מוזיאון ABC מדריד, צילום: Jesús Granada
שוק ברסלו מדריד
עיצוב: משרד האדריכלים Nieto Sobejano Architects
קישור לאתר המשרד: https://www.nietosobejano.com/

 

לפרטים ולהרשמה לחצו כאן התמונות נלקחו מדף הפייסבוק של המלון – Hotel Silken Puerta América Madrid