כיצד לתכנן ולעצב בית בריא
בשיטת הפנג שוואי

מרצה שוהם וויסמן

19 בינואר 19:00-20:30

ההשתתפות ללא עלות

עונת ההרצאות בסטודיו 6B

פנג שוואי FENG SHUI

האם יש קשר בין מבנה וגורל?

בהרצאה נפצח את הקשר בין הבית, עיצוב חדר השינה, המטבח, הצבעים והחומרים בהם אנו משתמשים, ככלי שאיננו רק כלי עיצובי, אלא נועד לשפר את חייהם של בני האדם.

הקשר שבין המבנה והגורל הוא האישי, וזהו החידוש שמביא עמו פנג שוואי. בפנג שוואי, המעצב הוא גם מטפל ומאפשר חיים מאושרים וטובים יותר.

הפנג שוואי

לפני כמאה שנה התרחשה מהפכה תרבותית ובה השפעה רוחנית וידע מהמזרח הרחוק הגיעו למערב. השפעות רוחניות ותרבותיות, מורים רוחניים ושיטות ריפוי חלחלו לתודעתנו – כולנו מכירים מה הם יוגה וטאי צ'י ובבתי חולים "קונבנציונליים" משתמשים בשיטות עתיקות של דיקור סיני, צמחים ושיאצו כחלק ממכלול הטיפולים במחלקות.

המקבילה הרוחנית והעתיקה לנושא האלטרנטיבי היא תורת הפנג שוואי. תורה עתיקה זו, מקורה בסין והיא בעלת 4500 שנות ידע ומחקר, העוסק בשאלה אחת: כיצד משפיעים עלינו המבנים בהם אנו גרים והאם יש דרך לתכנן ולעצב את ביתנו כך שיטיבו עימנו, ויתמכו בנושאים שאינם קשורים ישירות לעיצוב כגון: מצבנו הבריאותי, הכלכלי, המשפחתי והזוגי.

המרצה - שוהם וויסמן

מומחית לפנג שוואי ואסטרולוגיה סינית מזה 25 שנה

מנהלת ובעלים של ה"מכללה לפנג שוואי"
בית הספר להכשרת יועצי פנג שוואי

תלמידתו של מאסטר ריימונד לו מהונג קונג

shoham-wajsman

במהלך 20 השנים האחרונות שוהם עוסקת בשני תחומי ייעוץ

 • ייעוץ פנג שוואי – לבתים פרטיים ולעסקים
 • ייעוץ והכוונה אישי – המבוסס על ארבעת עמודי הגורל וקריאה על חושית

הוכשרה לתפקיד ע"י מאסטרים מסורתיים לפנג שוואי, בנוסף למדה במסגרות אשר נתנו את האפשרות לפתח רגישויות נוספות. שוהם משלבת בכל ייעוץ את הטכניקות המסורתיות בשילוב עם גיאוביולוגיה (קריאה של אנרגיית האדמה) וקריאה על חושית. שילוב זה מאפשר להיות בקשר עם כמה רבדים של אנרגיית המקום והנבדק ומביא לתוצאות מדוייקות ביותר.

הפנג שוואי יכול להועיל בכל מבנה.

נשמע מעניין? הירשמו

ההרצאה ללא תשלום. תבואו עם חיוך

  אישור קבלת מידע פרסומי

  מתכננים להגיע? הירשמו

  ההרצאה ללא תשלום. תבואו עם חיוך

   אישור קבלת מידע פרסומי